Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

On 06/02/2020 at 6:04 AM, Squall said:

The Terror'un ikinci sezonuna başladım bu sezon tamamen başka bir temaya sahip bayağı korkunç olacak gibi çok beğendim ilk bölümü..

terror-2-sezon.jpg

the terror gibi dizi arayan varsa the north water'a bir goz atsin. o da cok saglam bir dizi:

https://www.imdb.com/title/tt7660970/

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Önerildi mi bilmiyorum ama Constellation gerçekten ilginç bir dizi. Kuantum teorisi maddenin durumları gibi güncel bütün fizik konularına değiniyor. Daha derin bir tanımlama veremiyorum çünkü eğer kuantum bilginiz genel seviyenin bir tık üstündeyse hemen olayı çözüyorsunuz ama gene de gerçekten olabilecek en net şekilde konuyu işliyorlar.

Henüz bildiğim kadarıyla 3 bölümü gösterildi. AppleTV+ da.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, allreadydead said:

Önerildi mi bilmiyorum ama Constellation gerçekten ilginç bir dizi. Kuantum teorisi maddenin durumları gibi güncel bütün fizik konularına değiniyor. Daha derin bir tanımlama veremiyorum çünkü eğer kuantum bilginiz genel seviyenin bir tık üstündeyse hemen olayı çözüyorsunuz ama gene de gerçekten olabilecek en net şekilde konuyu işliyorlar.

Yok ben almiyayim. Daha yazdiklarini okurken beynim yanmaya basladi.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, allreadydead said:

sirf bilimkurgu oldugu icin bir sans veririm. ama konu ve naomi rapeface'den kaynakli, boka sarmaya meyilli bir dizi gibi duruyor.

bes para vermem :icon_pirate:

allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Shogun başladı bu arada.

https://www.imdb.com/title/tt2788316

On numara dizi olmuş; çıkan iki bölümü de soluksuz izledim. Toranaga'yı oynayan aktör zaten safi karizma :)) Daha önce Lost dizisinde de oynamıştı. Son Mortal Kombat filminde de Scorpion'u oynayan aktör. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Peregrine said:

On numara dizi olmuş; çıkan iki bölümü de soluksuz izledim. Toranaga'yı oynayan aktör zaten safi karizma :)) Daha önce Lost dizisinde de oynamıştı. Son Mortal Kombat filminde de Scorpion'u oynayan aktör. 

Aktörü severim, MK' da film çok başarılı olmasa da çok hoşuma gitmişti. Takip listeme alayım bu diziyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 hours ago, Peregrine said:

Toranaga'yı oynayan aktör zaten safi karizma :))

ben de Hiroyuki Sanada abimiz hatrina ilk iki bolumunu izledim ama beni pek sarmadi

6-westworld-205_-_h_2018.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shogun eskiden de bir minidizi olarak 80le yayınlanmış zaten. Ben izledim, bitiririm bunu. Zaten miniseries, Sanada reyiz de cabası. :rock:

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.02.2024 at 19:47, Najaz said:

Severance
Foundation
The Peripheral
Silo

ŞUNLARIN YENİ SEZONLARINI ÇEKİN ARTIK ALLAHSIZLAR!!!1

Peripheral iptal oldu sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

31 dakika önce, Peregrine said:

Amazonun g*tüne bacağım girsin o zaman. :mad:

:zuh:  :mrgreen: sesli güldüm

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Karanlık/Absürd komedi seviyorsanız çıtır çerez niyetine Netflix'teki Kuvvetli Bir Alkış 'ı izlemekte fayda var.

Spoiler

Babanın yediği portakalda vitamindin söz dizimini çok kullandığım için aşırı beğenmiş olabilirim. 😂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Prime - Düğüm

Neslihan Turan, insanların hayatlarına dokunan, karanlıkta kalmış hikayeleri aydınlatan, kariyerini adalet ve doğruluk ilkeleri üzerine kurmuş, ‘’Tek Gerçek’’ adlı programın sunucusudur. Başarılarla dolu kusursuz hayatı oğlu Can’ın adının karıştığı Lal Kaleli ‘nin ölümüyle alt üst olur . Oğlu Can ve inandığı tüm doğrular arasında kalan Neslihan hayatının en zor sınavını verir.

Tam da ülke gündeminde bir annenin ört bas etmeye çalışıp çocuğunu kaçırdığı olay varken bakılabilecek bir başka Türk dizisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6.03.2024 at 11:26, Najaz said:

Yapma be....

Yeni değil, Daha yazın iptal olmuştu. Şimdi imdb’ye baktım ikinci sezon ile bilgi yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mahsun J

MV5BZWU1OTZhOTctZjhmMC00NTVhLWE1NzYtNDFl

Mahsun Karaca'yi komik buluyorsaniz izleyin. Bulmuyorsaniz da izleyin :) yan karakterler bomba. Bir de cogu yerli diziden beklenmeyecek sekilde kaliteli cekimleri var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/29/2024 at 06:25, wazzap said:

Shogun eskiden de bir minidizi olarak 80le yayınlanmış zaten. Ben izledim, bitiririm bunu. Zaten miniseries, Sanada reyiz de cabası. :rock:

Yaaa, universitedeyken hayatimda ilk defa bir cay bahcesinin televizyounda renkli bir yayin gorduydum. Shogun oynuyordu. Tabiki agzim icine araba girecek kada acildiydi,

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok