DIRT 4
0

Bu konuda 10 mesaj var

2f79a485c55c02aabca221d08cd7b61e.jpg

Severek oynadığımız Codemasters ın rally temalı yarış oyunu serisi DIRT ün 4. oyunu yarın çıkıyor... 

Kısaca 4-4 veya 44 diyebileceğimiz yeni oyunun incelemeleri çıkmış durumda ve puanları baya iyi... 

https://www.gamespot.com/dirt-4/ 9/10

http://www.ign.com/articles/2017/06/06/dirt-4-review 9.2/10

Ben fiyatı belki hatalıdır artmadan alim diye 1-2 ay önceden steamden preorder etmiştim lakin şimdilik artmadı lanet olsun ki... 89TL, belki release olduktan sonra artar.. 

Şuanda preload yapıyorum yarın çıktığı saatte oynamayı planlıyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Richard Burns Rally'den sonra DiRT serisinin sürekli saçmalıyor oluşu çok canımı sıkmıştı. Özellikle şu Ken Block denen lüzümsuzun olması ve oyunun sürekli ralliden çıkıp alakasız başka yönlere gitmesi beni seriden çok soğuttu. O boşluğu WRC ile doldurmayı denedim ama o da araç dinamikleriyle çok başarılı değildi. Belki bunda oyunun köklerine dönüş olmuştur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Lightning McQueen said:

Richard Burns Rally'den sonra DiRT serisinin sürekli saçmalıyor oluşu çok canımı sıkmıştı. Özellikle şu Ken Block denen lüzümsuzun olması ve oyunun sürekli ralliden çıkıp alakasız başka yönlere gitmesi beni seriden çok soğuttu. O boşluğu WRC ile doldurmayı denedim ama o da araç dinamikleriyle çok başarılı değildi. Belki bunda oyunun köklerine dönüş olmuştur.

Simülasyona yakın ralli istiyorsanız Dirt Rally'yi tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

keşke richard burns'ün motorunu alsalar, üstüne yeni grafik, texture falan koysalar, bence dirt falan kimse bakmazdı o olsa.

richard burns rally'de öğretiyordu resmen ralli dersi alıyordun adamdan.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 08.06.2017 at 20:09, Orion said:

Simülasyona yakın ralli istiyorsanız Dirt Rally'yi tavsiye ederim.

Aynısını bende diyecektim. Biraz oynadım sonra fazla kasmaya başlayınca uğraşmak istemedim. Eskisi gibi vakit yok, eğlencelik zamanı daha çok fazla kaybetmek istemedim 5-6 saat oynadıktan sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dirt 2 daha yeni Dirt oyunlarından daha iyi grafiklere sahip. Sadece bana mı öyle geliyor diye merakla başkalarına sordum onlar da aynı fikirdeler. Sebebi konsollar diyeceğim ama Dirt 2 de konsollara çıkmamış mıydı? Üstelik Dirt 2 zamanında PS3 vardı. Şimdi PS4 ve Pro var. Siz ne düşünüyorsunuz ve sebebi ne olabilir? Neredeyse 10 yıl fark var. Belki de nostaljiden dolayı Dirt 2 daha güzel gözüküyordur. :)

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok