E3 2017
0

Bu konuda 28 mesaj var

Bu kanalın birkaç videosunu vermiştim daha önce, arada bakıyorum güzel bir içerik sunuyor arkadaşlar. E3'e dair neler gelebilir gibi bir video yayınlamışlar. Canlı yayınlar falan yapacaklarını söylüyorlar :

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sıcağı sıcağına yazalım

need for çöp

battlefront 2 = bu sefer olmuş, senaryo modu var, var oğlu var, alınır

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MS konferansini izledim, XBox One X'in aciklanmasi disinda oyle ahim sahim birsey yoktu bence... Vakti zamaninda GTA IV'un exc. olmasi gibi bir bomba bekliyordum da olmadi oyle birsey... Donanim var saglam oyun yok gibiydi yine...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sea of Thieves'in karakter animasyonlarının elden geçmesi gerek, bazı kısımlar çok göze batıyor. Oyun güzel olabilir ama ne kadar ilgi göreceği konusunda şüpheliyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ori'nin yenisi geliyormuş. Gene çok güzel olacağa benziyor

Ori And The Will Of Wisps

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sea of Thieves 'ten daha isteğime yakın bu. Pirates 'tan sonra keyifli oynadığım bu tür oyun olmadı. 

Mousepad'den şarj edilen kablosuz mouse fikri de iyi. Uygulamada nasıl olduğunu incelemelerde görürüz. 

Minecraft ta iilk kez grafik güncellemesi yapılmış, İlkini oynanmaıştım ama azimliyim bir deneyeceğim.

Far Cry iyi görünüyor. 

Age of Empires: Definitive Edition is coming to PC in glorious 4K

https://arstechnica.co.uk/gaming/2017/06/age-of-empires-definitive-edition-4k-screenshots/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony konferansi, sunum acisindan gordugum en ilginc ve yavan sunumdu... 1 kisi, toplamda 3-5 dakika olmak uzere 2 defa sahneye cikti... Gerisi tamamen oyun videolariydi... Kapanisi bile Spiderman'in "Its over"iyla yaptilar... Ozguven patlamasi var Sony'de ki haklilar da, MS'in konferansinda oyun namina birsey neredeyse yoktu... Burada GOWlar, Unchartedlar, SotClar, CODlar, Destinyler, Spidermanler havada ucustu... Biraz da sonraya sakladilar sanirim RDR2 , Death Stranding vs. ... 

GOW feci gozukuyordu yalniz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zıpaydırmen fena görünmüyordu ama sanki bir yapaylık vardı oyunda, yani otomatik scriptlenmiş bir sahne varmışta sadece qte yapıp ilerliyoruz gibi bir his uyandırdı, çok iyi bir oyun olsada örümcek adama bir türlü ısınamıyorum çünkü bebe oyuncağı haline gelen bir karaktere döndü, oynamasamda olur diyebileceğim oyunlardan bir tanesi

god of war eh idare eder çünkü eski gow havasında değildi last of us havası vardı, kamera açıları bile karaktere yakın plan açıyla geliyor

days gone, insomniac'ın oyunları insanı ters köşeye yatırıyor çok fazla beklentiye girmemek lazım ama oyun iyi görünüyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spider-Man'in yeni oyunu Batman serisiyle Shadow of Mordor'un karışımı gibi olmuş. Ki bu hem iyi hem kötü. İyi yanı işe yarayan dinamikleri kullanıp eski tırt Spider-Man oyunlarından daha iyi bir oyun ortaya çıkabilir. Kötü yanı ise o oynanış dinamiklerini Batman'de ve Shadow of Mordor'da detaylı şekilde gördük. Bu da aynısı olacak, oyunda bu konuda yenilik ya da farklılık olmayacak gibi duruyor. (Spider-Man'in kostümüyse bence olmamış. :) )

Days Gone güzel görünüyor ama zombi konusunun suyu çıktı artık, ne kadar tutacak bilmiyorum.

Call of Duty de baydı, Battlefield 1 gibi güzel de görünmüyor.

Detroit: Become Human, Almost Human dizisinin çakması olmuş sanki, sevemedim.

Tropico 6'yı merakla bekliyorum. 4 çok iyiydi ama 5'e pek ısınamamıştım. 6'da neler değişti, görmek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

farcry 5 bildiğimiz fc 3 ile aynı olmuş sanki, hikayesinin biraz cesur olması nedeniyle oynamayı düşünüyorum. fc 3 sonrası diğer serileri hiç oynamamıştım alacağı puanlara göre bunu oynarım sanırım, oynanış videolarıda güzel geldi olumlu not verdiğim oyunlardan

assassins creed, beklediğim gibi unity nin mısır dlcsi gibi, pek yenilik hissettmedim ne oynanışta ne de grafiklerde, 8 üzeri puan alırsa belki bakarım

anthem ise destiny, halo, titanfall ortaya karışık bir oyun hiç ama hiç tarzım değil zerre ilgimi çekmedi ama türü sevenler oynayacaktır

metro exodus, fenaya beznemiyor ama çok fazla scripted sahne vardı sanki, o fare gibi yaratıklardan kaçış sahnesi, ayılı yer planlanmış sahnelerdi bakalım ne olacak, microsoft exclusive olmasıda beni korkutuyor, ms exc demek yüksek fiyat, 50 gb üstü boyut, devamlı update, sorunlu win store indirmeleri,  3 günde bir çıkan dlcler kısa oynanış demek, gearsdan ağzım çok yandı o yüzden söylüyorum

ori 2, :icon_dance:

wolfenstein 2, ilkinin kopyası ama mecbur oynanacak

lazsa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nevet E3 benim için yılın güzel haftalarındandır.. lakin tam olarak hepsine hakim olarak izleyemedim sunumları... Yine de gördüğüm kadarıyla : 

Ubi oyunlarının hepsi benim için çöp Assassin's Creed in suyunu sıka sıka beni bile baydılar, Far Cry zaten ilk oyundan sonra zerre umrumda olmadı.. Crew Steep falan zaten alakam olmaz geçiniz.. 

EA ilk bakışta umut vadeden yeni IPler yaparak hem risk almış hem de bi atılım yapmış, bu güzel bir şey aslında.. özellikle sahip oldukları Mass Effect ve Mirror's Edge gibi güzel IP leri kendi elleriyle yok ettikten sonra.. Bu oyunlarla ilgili biraz daha bilgi edindiğimzde ayrıntılı olarak konusuruz.. 

Her yıl fırından çıkan sabah boyozları olan spor oyunlarını geçsek bile Battlefront 2 yi falan da düşünürsek fena değildi EA ... Need For Speed de yine bayanlardan buarada.. 

MS in yeni bi Gears of War oyunu yapmasını beklemiyordum tabi, ki MS - Xbox benim için Gears demek başka birşey değil.. Ama Sea of Thieves ilgimi çekti eğlenceli gibi..  Forza 7 nin PC ye gelmesi güzel.. Crackdown pek umrumda değil.. Shadow of Mordor un yenisi ise iyidir salla gelsin yorumlarımı hak eden yapıtlar sırasıyla.. 

Sony ne yazık ki console exclusive oyunları nedeniyle yıldızlarımızın barışmadığı bi markadır.. Fekat Spiderman hoşuma gitti.. Her ne kadar tam bir Batman çakması olsa da yıllardır üstünde takılı kalan zincirlerini belki kırabilecek olması beni heyecanlandırdı... şöyle ki Taaa Commodore 64 ten beri hiç bir Spiderman oyunu ( ve Superman oyunu) vasatın üstüne çıkamamıştır hatta genel olarak "bok" sözcüğüne yeni bir tanım getirebilecek kadar vıcık vıcık oyunlardır..

Fakat işte Batman karakterin süper cool olmasının da bir getirisi olmasından ötürü genel olarak eskiden beri güzel oyunlara sahiptir.. ve son arkham serisiyle kendini bile aşıp harika oyunlara sahip bir karakter haline gelmiştir.. Eğer bu formülü eski bok spidey e düzgün yedirebilirlerse en azından sonunda oynanabilecek bi spiderman oyunumuz olur ..

Hatta şöyle GTA misali open worldü düzgün yedirilmiş de olsa lokum olur... 

Tabi umarım Spiderman PS4 only olarak yapılıp dandik insanların casual oyunu olarak kalmaz diyerek bu msgımı da bitiriim. :icon_kahvekeyfi:

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

days gone fena değildi, bence asıl bombaları sona sakladılar last of us 2 ve rdr 2 ile fatalty yapabilir sony

ama ne yaparlarsa yapsınlar bir elin parmaklarını geçmeyecek şeyler bunlar. uncharted 4, los2, gow, rdr2, days gone koskoca konsoldan ancak oynanacaklar listesine koyacaklarım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vr'a ilgi az, olması gereken gibi. 3d zımbırtısı gibi oyun dünyasından tez zamanda silinir gider avmlerde eğlence için kullanılır

hala assassins creed, nfs gibi oyunlar görüyoruz şöyle yeni aaa oyun yok denecek kadar az

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VR 'a yine de sağlam birkaç oyun var çıkacak. En azından alanlar pişman olmazlar. PS4 için sürekli birşeyler çıkıyor. Güzel bir bundle olursa kaçırmayın derim ben. 

Bugün son günü herhalde, beklenecek bir oyun var mı?

O tanıtımlar 3 saat oluyor, ben sadece belli oyunların trailer larına bakıyorum. 3 saat ilzmeye değecek bir içerik oluyor mu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

asıl beklediğim oyunlar rdr 2, last of us 2, death stranding piyasada yok hala, onların yerine zıpaydırmenli, ergenci assassins ve demode nfs izledik

sonuç olarak temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze getirilen oyunlar, grafiksel olarakta çıtayı yükselten bir oyun yoktu

tabi yine oynayacağız bunları o ayrı mesele

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gozden kacan 2 oyun aktarayim; birincisi Crytek'ten Hunt: Showdown

Hit olma potansiyeli cok yuksek... PvP icermesi oynanisi bayagi zenginlestirecek gibi... Videoda anlatiliyor detaylar, ayrica soyle bir link de vereyim; [ http://www.pcgamer.com/why-hunt-showdown-cryteks-gothic-survival-shooter-was-our-favorite-game-of-e3/ ] ...

Bir digeri de Epic Games'den Fortnite

Survival tarzi, 7 Days to Die'in gelismisi gibi... 25 Temmuz'da cikiyor... Bayagi eglenceli gozukuyor... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok