Sennheiser HD 6XX Headphones 250 USD
1 1

Bu konuda 16 mesaj var

Bu HD 650 benim uzun zamandır almak istediğim bir kulaklık. 200 + 15 dolar'a gerçekten çok iyi fakat bu massdrop hangi kargo şirketi ile gönderiyor, Türkiye'ye ulaşınca işlemler nası olacak meselesi kafamı kurcalıyor. Güzelim kulaklığı PTT'nin ellerine emanet etmek istemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, stardust said:

Bu HD 650 benim uzun zamandır almak istediğim bir kulaklık. 200 + 15 dolar'a gerçekten çok iyi fakat bu massdrop hangi kargo şirketi ile gönderiyor, Türkiye'ye ulaşınca işlemler nası olacak meselesi kafamı kurcalıyor. Güzelim kulaklığı PTT'nin ellerine emanet etmek istemiyorum.

Bilakis inşallah PTT ile gönderiliyordur. Diğerleri ile gönderilirse, Amazondaki gibi baştan gümrük işlemleri sizin adınıza halledilmediği için ek olarak, rakamı da  az buz olmayan ordino + ardiye masrafları da girer devreye.

Elimde açık orthodynamic kulaklık olmasa alırdım, bu fiyata içim gitmiyor değil ama aynı tip 2 kulaklık olmuş olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stok yok, ne stoğu :) sipariş o. 

Massdrop için özel üretecek sennheiser. 

Teslimler Aralık 2017... 

Şu PTT ile gümrükten mal çekme olayı nası oluyor bi araştırmadım. Amazon'un rahatlığına öyle alışmışım ki elim gitmiyor şuan buna. Aslında tam aradığım fırsat. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vergi çıkarsa kontrol sonucu, ödeyeceğiniz para zaten takip sayfasında yazıyor. Postacı paketi getirdiğinde sizden tahsil ediyor. Kontrol eder vergi yazmazlarsa paket açma parası alıyorlar, o da takip sayfasında belirtiliyor...

PTT ile PTT Kargo' nun farklı uygulamaları var yalnız. PTT Kargo, vergi çıkmasa bile %99.9 paket açma parası alırlar...

Yaşadığım tecrübeler böyle...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HD 650 vs 600 seçimi onemli. Bu kulaklik HD 650 nin turevi olacak sanirim. Ben kendi adima her türlü 600 modelini tercih ederim. Cok da acik çalan cok daha keyifli bir kulaklik HD 600. 

Yakin zamanda elimden ikisi de gecti. Daha bugün 600 yazısını yayinladim hatta..

http://stereomecmuasi.com/2017/07/sennheiser-hd-600.html

İkinci sayfada 650 vs 600 paragrafı var... Meraklısına genel kültür babında...

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@hakancez HD600'e HD650'nin kablosunu takıp kullanınca bass ve midlerin daha da kuvvetlendiğini okumuştum seneler önce bir yazıda. HD600 + HD650 kablo setup'ı bir aralar bayağı gündemdeydi. Bunu denediniz mi hiç? Şimdi dist. kim bilmiyorum ama o zamanlar metan ile görüşmüştüm ekstradan kablo satmamışlardı (belki de uğraşmadılar bilmiyorum).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de'de Sennheiser'ın orjinal kablosuna alternatif çok güzel örme kablolar var. O yumuşak kablo ne yazıkki bir taraflara yapışmaya dolanmaya ve bozulmaya çok müsait.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Erwin Yaklaşık 5-6 Senedir kullanıyorum, dolanmaya çok müsait sürekli koltuk tekerleğine dolanıp duruyor ama sağlamlık konusunda şu ana kadar sahip olduğum herhangi bir konudaki kablodan çok daha sağlam çıktı :)

@hakancez Peki denemeler sonucu arada "bariz" fark oluşuyor mu yoksa eh işte olsa da olur olmasa da olur cinsten miydi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok