dolu hasarı
0

Bu konuda 9 mesaj var

istanbuldaki doludan dolayı zarar gören arkadaşlar eminimki vardır ( biri de ben :) ) onarım için kim nasıl bir yol izliyor burada paylaşalım istedim. 

Benim bmw 320 de tavan, ön kaput ve bagaj kapağında 8-10 arası göçük var. Camlar kırılmadı. Ben kasko kapsamında autoking de yaptırmayı düşünüyorum. Boyasız göçükleri düzeltebilirler sanırım. Ama şu an çok yoğun olacağını tahmin ediyorum, 1-2 ay sonra gideceğim. 

Benim bacanağın aracında (reno-megane) ön cam ve muhtelif yerlerlerde 100 tane göçük var, özel servis 5.000 tl fiyat vermiş. Maalesef kaskosu da yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi aceleye gerek yok. Her yerde kuyruk vardır şimdi. Fakat fiyatlar o kadar yüksek değil bilginiz olsun. Araştırınca çok daha ucuza bulabilirsiniz. 100 tane olunca zaten o kadar fiyat çıkması imkansız, toptan fiyat yaparlar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arac atasehirde sirketin acık otoparkındaydı. Şanslıymışım yanındaki bina siper olmus o yuzden aynı yerde olan diger araclara gore daha az isabet almis. Benim arac haric cami kırılmayan arac kalmamış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 gün içerisinde hasar bildirimi maddesi vs, diye son gün yarın mi neymiş başvuru için.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sigorta şirketlerinin bir çoğu dolu hasarı için bildirim sürelerini uzattı, çünkü servislerde yer yok. Şu an en yakın 1,5 ay sonrasına gün veriyor servisler. 

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an boyasız göçük tamiri yapan yerler yoğunluktan ve gelen telefonlardan iş yapamaz hale geldiler. Normal kaportacıda göçük tamiri yapmaya başladı ama boyasız tamir bambaşka bir konu olduğundan mutlaka adı sanı bilinen bir yerde yapılması gerekir. Mini tamir özel aletler ve yine özel eğitimli personel tarafından yapılıyor. 

Mini onarımın en ünlü yeri autoking durumdan istifade fiyatlarını yükseltmiş durumda, tüm sigorta şirketleri de autokingle olan anlaşmalarını iptal etmeye başladılar. 

Bende autoking de yaptırmayı planlıyordum ama bu durumdan sonra RS servisi kullanıcam sanırım, bugün aracı bir götürecem bakalım ne zamana gün verecekler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir haber çıkmış, belki birine faydası dokunur:

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/kaskosu-olmayana-mujde/71000/71772/

Kısaca:

Otomobil ya da evinde zarar gören ancak sigortası bulunmayanlar, bağlı bulunduğu itfaiye müdürlüğünde hasar tespiti yapıp kaymakamlıktaki Afet Bürosuna başvuru yapabilecek...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok