Satılık 4x8GB Corsair LPX DDR4 3200 C16
0

Bu konuda 8 mesaj var

22 hours ago, Narcissus said:

4 x 128 e mi geçtin abi..

8 tane memory slot var anakartında adamın... 4 tanesini boş bıraktığını mı ima ediyorsun ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şöyle ki, benim anakartta öncelikle dört adet slot var, RAM overclock üst seviyede olsun diyerekten. :) 

Oradan gelirsek Gskill 3600 C15 alacağım gibi, ancak bunları bir elden çıkartayım öyle. :D 

Bunlar da bu arada dün bir deneyeyim dedim 3600 C17 command rate 1 olarak çalıştı. :lol: 

Bakacağız artıkın, müşteri bulursak 3600 C15’lere geçip akabinde 4000MHz C17 kasmaya çalışırım. :) 

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, T800 said:

Ya şöyle ki, benim anakartta öncelikle dört adet slot var, RAM overclock üst seviyede olsun diyerekten. :) 

Oradan gelirsek Gskill 3600 C15 alacağım gibi, ancak bunları bir elden çıkartayım öyle. :D 

Bunlar da bu arada dün bir deneyeyim dedim 3600 C17 command rate 1 olarak çalıştı. :lol: 

Bakacağız artıkın, müşteri bulursak 3600 C15’lere geçip akabinde 4000MHz C17 kasmaya çalışırım. :) 

ben denedim benim ramlerde de öyle. ramlere ciddi overclock uyguladığımda, 

eğer cl değerini ufaltayım ya da aynı kalsın diyorsam voltaj vermek zorundayım stabil olması için.

yok eğer voltaj vermeyim diyorsam o zaman cl değerini 17 yaptığımda stabil çalışıyor.

cl zamanları mı? yoksa voltaj mı? tercih etmek gerekiyor ikisinden birini.

bizim anakart da iki durumda da stabil oluyor. daha önce ki anakartımda cortluyordu bu sistem. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok