Ne kadar sürede araba değiştiriyorsunuz ?
0

Bu konuda 31 mesaj var

Ailece kullanılan 80 model murat 131 vardı 1,3 benzinli  2004 te kia Rio (hb) alındı babamlar hala kullanmakta (şu an 150 binde falandır)

bende 2014 de clio hb almıştım (2001 model 1.4 otomatik benzinli) 1 yıl kadar durdu ama şirketin aracını kullandığım için 1 yılda 2 bin km falan anca yapmıştır clio.

Sonra onu satıp Hyundai Accent Blue (2012 model 1.6 dizel otomatik) aldım, yaklaşık 2.5 yıl oldu. 111.000 km de şu an

Kaşıntı var epeydir ama aşırı kararsızlıktan ötürü icraat yok. (Peugeot 5008, caddy, skoda rapidspaceback, kia ceed sw, octavia, kia sportage)

Son 2 yıldır, yıllık 20-25 bin arası km yapıyorum ve çoğu şehir içi

Büyük birşey alsam şehir içi derdi çok olucak küçük olsa bagaj hacmi arada da olsa lazım oluyor, bide otomatik vites rahatlığına alıştım, zor geliyor manuel vites :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1992 --->  1974 Ford Tanus       (Ankara Susuzköy gümrüğünden)  1993'te sattım

1992 --->  1992 Daihatsu Hi-jet  (Jet Fadıl'dan Sıfır)                         1995'te sattım

1994 --->  1994 Renault Flash                                                         1999'da sattım
1995 --->  1995 Subaru Libero   ( 4x4 özellikli  Sıfır)    Ölene kadar satmayacağım.
2015---->  1994 Subaru Libero
2017---->  1998 Opel Tigra         (Hep bir Tigra'm olsun istemiştim)

20 civarı değişik marka ve model şirket aracını da uzun süreli kullanmışlığım var.
Skoda Favorit, Kartal ,Şahin ,Doğan ,Bmw 316 .VW Golf ,Hyundai Era,Ford Granada,Megane ,Kia Besta ,VW Trasporter,Opel Corsa ,Honda Civic v.b.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi duruma göre değişiyor.

1. neden satmak ve almak için kaşıntı değişiklik isteği .. bu 3-4 yılda bir geliyor ama zorlanacaksam uğraşmam memnunsam devam.

2- ekonomin nedenler. sıkıştıysam kredisi vs ödenemiyorsa sattığım oldu 1 defa.  Genel ortalamam 2,5 yıla düştü bu yüzden :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok