5+1 ses sistemi
3 3

Bu konuda 10 mesaj var

düşünüyorum araştırıyorum inceliyorum vs ancak işin içinden çıkamıyorum...

salondaki tv için çok pahalı olmayan makul bir ses sistemi almak istiyorum. 5+1 olması şart. dd-dts ve bunların yeni türevlerini de direkt dijital olarak gönderildiğinde çözebilecek amfili bir sistem toplamayı düşünüyorum ama aşırı yüksek fiyatlar çıkıyor. max 4000 TL'ye kadar var mıdır bunları yapabilecek setup?

en basitinden logitech z906 düşündüm mesela ancak o da yeni codecleri desteklemiyor, sadece standart dd-dts destekliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla iyiymiş bu... çok bakmıştım aslında bunlara da ama hdmi 2.0 yoktu diye hatırlıyorum. yeni mi gelmiş acaba bu bundle? ilginç. alınabilir hakkaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, TiesTorN said:

valla iyiymiş bu... çok bakmıştım aslında bunlara da ama hdmi 2.0 yoktu diye hatırlıyorum. yeni mi gelmiş acaba bu bundle? ilginç. alınabilir hakkaten.

Ben ozellikle ona baktim 4k pass yapamazsa bir halta yaramaz sonucta hdmi 2.0 dedigine gore 4k pass yapiyordur herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.dukkanhifi.com/p-2421-Onkyo-HT-S-3505-5-1-Hoparlor-Seti.html

Soyle bir sey var. Ekonomik bir paket. 

https://www.dukkanhifi.com/p-2422-Onkyo-HT-S-4505-5-1-Hoparlor-Seti.html

Bu da bir alternatif olabilir. 4.000 Tl civarina gercekten guzel cihazlar alinabilir. Yalniz isin teknoloji yonune hakim değilim siz urunleri iyice inceleyin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, TiesTorN said:

@hakancez

iyiymiş hakkaten, hatta gördüklerimin en iyisi, dts:x'e falan da ileride fw update ile destek verileceği yazılmış amfi özelliklerinde. denon hoparlörler nasıldır acaba?

Gayet güzeldir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ah be @TiesTorN senin de amfi aradığından haberim yoktu, bilsem hemen haber verirdim. Telegram vs çeşitli gruplardaki arkadaşlara yazmıştım benim yararlandığım Denon X1400 amazon.de indirimini de ama burayı atlamışız.

Haftalardır takip ettiğim için şunları diyebilirim; pioneer vsx-1131, pioneer vsx-932, Onkyo TX-NR676, Denon X2400, Denon X1400 bu amfiler genellikle Türkiye'deki satış fiyatlarının yarı fiyatına gelebiliyor. Sınıfına göre dün benim aldığım gibi 1400 liralardan 2500-2800TL aralığına kadar getirebilme imkanı olabiliyor.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok