En çok oynadığınız oyunun süresi?
1 1

Bu konuda 33 mesaj var

Battlefield 4 : 1978 saat. Ne mobil ne pc, başka oyun oynamıyorum. Far Cry serisi campaign modu ne kadar süreyse bir de o var işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naz haklı, rookie numbers :D

Diablo 2: ............çıktığı günden itibaren, aralıklarla D3 çıkana kadar... 10 yıl mı ?
Warhammer Online: Age of Reckoning: 6000 saat küsüratıyla main, 4000 civarında alt charlar.2008-13 arasında. oyun sunucuları kapanmasaydı hala oynuyor olurdum... aaa, zaten hala oynuyorum :D Private Server, Return of Reckoning. ama orada 100 saatim bile yoktur.

sonrasında normal insanlar gibi işte, 1000 saat civarı BF4, 650 saat KF2, 400 saat falan BF1 vs vs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap

bilgisayar oynamak normal adam işi de, bir oyunu 30 yaşından sonra 200 saatin üstünde oynamak asıl normal olmayan bence :zuh:

iş yerinde falan da çevremdeki çoğu kişi pc olsun konsol olsun oyun oynuyor. ama 50-100 saat oynadığın bir oyun var mı diye sorsan cevap belli... max 10 saat oynayıp atıyorlar oyunları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam süre veremem.

5 haneli: BFBC2 ve CS:GO'dan önceki CS'lerin toplamı

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Quake 3 (modlar dahil)

Oyun 99 sonu çıktı ama beta test süresini de sayarsak 10k saat oynamış hatta geçmişimdir diye tahmin ediyorum. Hala arada oynarım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EVE Online: 2010-2016 arası günde ortalama 5 saat  aralıksız  oynadım. 10k saat üzeri vakit ayırmışım. Oyunda yapılabilecek herşeyi yaptım. Sonra cidden sıkıldım ve bıraktım. Geçen Haziran yakın bir arkadaşımın dürtmesi ile tekrar başladım. Eskisi kadar hardcore oynamıyorum. Haftasonları community fleetlere  katılıp weekend warrior olarak ortamlara akıyor ve patlıyorum.

Path of Exile: Open Beta başladıktan sonra oynamaya başladım. Steam'de 900 saat olarak oyun süresi aslında 2k falan. 

Crusader Kings 2: 1100 saat oynamışım. Daha da artar bu. İlk oyunu da sanırım bu kadar oynadım.

Stellaris: 545 saat olmuş. Bu da artar. Oyuna eklenen modlar efsane seviyesinde. Star Trek New Horizons modu için bile alınır ve oynanır. 

FM 2010 ve FM 2014: İkisinde toplam 700 saat falan devirmişim. FM oynama isteğimi imha eden bir performans sergilemişim.

Sonrasında sırasıyla Witcher 3, Borderlands 2, Skyrim, Europa Universalis IV ve Pillars of Eternity var.

Chandos tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kayıtlı süresini görebilidiğim en uzun süreli oyun Rainbow Six: Siege, 115 saat civarı oynamışım. Bir de Euro Truck Simulator var, 50 saat kadar. Onun dışındakiler 25-30 saat hep.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de en çok gözükenler FM 2012 ve 2013. 300 saat civarında her biri.

Ondan önce kayıtlı olmayan Sanane zamanları Counter Strike vardı bayağı oynadığım, 1.5'ti sanırım. Son senelerde iş güç nedeniyle zaman ayıramadım, bundan sonraki dönemde biraz zaman ayırmaya çalışacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok