Rx470 garantili bozulursa ?
1 1

Bu konuda 7 mesaj var

Selamlar

Çok enteresan (bana göre :) )  bir sorunsal geldi aklıma.  Halen garantili Rx470 kart kullanıyorum , diyelim kart bozuldu garantiye verdik tamir de edilemiyor , yenisini nasıl verecekler ?

Arasan dahi yok hiçbir yerde , birkaç yerde Rx570 mevcut , bununla mı değişir ?  Vallahi kötü düşünmüyorum , kart fiyatları öyle bir arttı ki harbiden tırsıyorum bişi olacak diye , bu yüzden aklıma geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

garanti süresi boyunca korkacak birşey yok, kartın birebiri olmadığında genellikle yeni seriden muadil kart öneriliyor, işinize gelmezse de para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu devirde kolay kolay kart bozulmuyor zaten. Diyelim ki bozuldu, ilk etapta problem giderilmeye çalışılıyor; gpu değişecekse değişiyor vs. Hiç bişiye çözüm yoksa bu durumda yenisini veriyor, yoksa bir üst kartını vermek durumunda. Ben beğenmem bu kartı dersenizde satın aldığınız anlaşmalı yerden hediye çeki vs verebilir ya da para iadesi.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Para iadesi fatura tutarı üzerinden TL olarak yapıldığından pek mantıklı değil günümüz şartlarında. 1 sene önce aldığınız kart için yapılan iade ile benzeri bir kart alma şansınız yok gibi bir şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an ederi 2.elde yamulmuyorsam 1300 - 1500 bandında.. Satsam mı 700TL ye almıştım 2 aylıkken . :)

Da yerine ne koyacağız , Gtx1700 alsam üzerine temiz bi rx470 kart parası koymam lazım.  Gtx 1060 bu karttan sonra ifadesiz bana göre.  Rz570-580 aynısının kahverengisi.

İyice moku çıktı bu gpu piyasasının. Bütün miningcilere saydırıyorum kusura bakmasınlar :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok