Apple Haziran 2018 Etkinliği
0

5 posts in this topic

Apple Haziran 2018 etkinliği 4 Haziran’da. Eğitim etkinliği olarak planlanan Mart etkinliğinde ucuz mbair gelecekti ancak yetişmedi. Dedikoduların gösterdiği donanım konusunda yine bir gelişme olmayacağı. Özellikle 8. nesil işlemci beklentileri sonbahara kalacak gibi duruyor. WWDC’de daha çok yazılımla ilgili gelişmelerin olacağından bahsedilmiş dedikodularda. Bu durum benim gibi donanım güncelleme arifesinde olanlar için son derece keyifsiz olsa da sanırım doğru. Kalan 3 günde olacak gelişmeleri buradan yazalım.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neler düşünüyorsunuz? Yenilikten ziyade düzeltme eğilimindeydi genel olarak ama iOS'a dark mode gelmemesi güzel olmadı pek çok kişi bekliyordu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yazılımla ilgili düzeltmeler yapmaları iyi de beklentilerin oldukça altında kaldı açıkçası. Mbpro’nun klavye problemlerine derman olacak gelişmeler sunsalardı en azından demeden duramıyor insan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genel beklenti yenilik üzerine oluyor sanırım fakat arkayı toplama işi iyi oldu bence çünkü memnunuyet pek kendilerinin dediği gibi değil. Yine de Apple'ın koca bir seneyi arka toplamaya harcamaları yine sıkıntı bence. Donanımsal işleri eylüle bıraktılar sanırım.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.