The Division 2
2 2

Bu konuda 33 mesaj var

Ben ilk oyunu severek ve beğenerek oynadım hatta oynuyorum. Oyunun ilk zamanları biraz kendini tekrar eder olmuştu ama patchlerle güzel hata temizlik yapıp, paketlerle de (Underground, Last stand gibi) oyuna boyut kattılar. PVP odaklı içerik arttı, şu an aktif oynayanlar var hala. Last Stand 8v8 eğlenceli ve Battlefield tarzı yapısıyla adam girsin diye beklemeden oynanıyor.

Division 2 de artık heal değil repair olayı olması ve düşmanın armor zararını grafik olarak göstermesi (zırhlı bir adamın kask veya göğüs tarafında zırh parçası düşüyor, oradan zayıf nokta oluşuyor) daha çok hoşuma gitti. Mesela kendi üzerinizde de hemen bir bacağına heal çakmıyor, zırh biterse zırh parçası değiştiriyor ve çok da kısa sürmüyor. Bir cover arkasında yapmak gerek. Betada da sıkıntı yaşamadım, görevler güzeldi. Ben genelde mesafemi koruyarak, cover to cover geçişler ve donanımları (turret, drone ve bombalar) bol kullanarak savaşıyorum. Marksman tipi tüfeklerle genelde mermi bitirmeden hallediyorum. Zaten 500 mermi alamıyor. LMG tarzı gitmiyorum onlarda belki bu durum oluşuyordur. Ama headshot odaklı, bomba ve özellikleri kullanarak yenilmez değiller. (sadece Challenge zorluk seviyesi takım olarak yapılması tasarlandığı için solo yapmak çok zor, çünkü düşman sayısı da artıyor) Bu oyunda da sınıflaşma gelmesi ve bir sınıfın sniper olması çok hoşuma gitti. Ultimate tarzı silah çok etkili. Sonuç olarak preorder yaptım, zaten uplay kredisi ile indirim de oldu, achivementtan kazandığım coinleri kozmetik şeylere vermemiştim alırken indirim olarak döndü, wildlands de yanına güzel geldi. Tarzı sevenler için keyifle oynanıyor ve bu oyunda ilk yıl dlc ücretsiz dediler, onu nasıl yapacaklar bilmiyorum. Kalkıp bir yıl sonra dlc getirebilirler.  

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, T800 said:

Teknik beta testine de davet etmişler yarın ve öbür gün sürecek.

Abi ilk oyunu oynayan 2176 kişiden biriymişsin ve teknik betaya toplam 3000 kişi alıncakmış seni diil de beni mi alıcaklar allasen.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, T800 said:

Sen de abuk subuk şeyler oynayacağına alsaydın da beraber oynasaydık.

Abi bir tek BFV ve Apex oynuyorum şu aralar zaten.. neden abuk subuk dedin ki :cry:

PvE ı ıh..  çok tek düze geliyi.. :icon_zzzz:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yancı arıyorum. :D 

Anthem bir miktar düzgün çıksaydı iyiydi bir de hakikaten, o da olmadı yani.

BF V ucuzlasın alacağız artık, yapacak birşey kalmadı. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok