iOS Güncellendi
0

Bu konuda 16 mesaj var

Iyi de oldu, iPhone 6 plus 8.2 ile beraber iyice yavaşlamış, iOS'un akıcılığı tamamen yok olmuştu, neredeyse her uygulamada hissedilen hantallıkla beraber ilk zamanlar 2 güne yakın giden şarj 1 güne inmişti. 8.3 ile bütün bu sorunlar çözüldü, Siri Türkçe bir yana hataların bu kadar yoğun düzeltildiği bir sürüm hatırlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

factory reset çakmak gerekiyor mu bu önemli update lerden sonra? ipad air var bende, çaksam mı acaba diyorum...

gerek yok android gibi değiş şişme vs olmaz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reset/format vs. ihtiyaç hiç olmadı bende de bugüne kadar (ipad, iphone, imac ve mbair dahil olmak üzere)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resetleme ile ilgili bir soru sorayım aradan,

Şirket telefon olarak işyerinden verilen Iphone 4s 8 gb kullanıyorum. Fakat güncelleme için yeterli yer olmadığı için halen IOS 7'de duruyorum.

Telefon içerisindeki bilgileri yedekleyip, fabrika ayarları ve güncelleme sonrası tekrardan yedekten bilgileri geri almanın en kolay yolu nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Epeydir 7.1.x yüklü bir ipad3 kullanıyorum. 8.3 yükledikten sonra performansta önemli bir yavaşlama veya sorun olur mu, bilginiz var mı? Veya nereden öğrenebilirim? Biraz araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Sanırım aletin eski (!) olmasından dolayı. Şimdiden teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8.3 performansı muhtemelen düşürmeyecektir, 8.0 ile gelen ve 8.2 ile maksimuma ulaşan yavaşlık sonrasında 8.3'te inanılmaz bir rahatlama hissediyor insan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8.3 performansı muhtemelen düşürmeyecektir, 8.0 ile gelen ve 8.2 ile maksimuma ulaşan yavaşlık sonrasında 8.3'te inanılmaz bir rahatlama hissediyor insan.

Peki eğer kullandıysanız 7.1'e göre bir karşılaştırma yapabilir misiniz performans açısından?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7.1 ne zaman kullandığımı bile hatırlayamıyorum açıkçası, ancak 8.0 ile bir yavaşlama olmuştu, sonrasında iPhone 6ya geçtim, yavaşlık 8.2 ile zirve yaptı. 8.3 ile bundan bir sene önce kullandığım iPhone 5 akıcılığına geri döndüm. Ancak kullandığım uygulama miktarı çok arttı, artık word, excel, iMovie yoğun bir şekilde kullanıyorum. Bence yükleyin, bir süre sonra uygulamalardaki güncellemelerde de uyumsuzluk yaşamaya başlarsınız (uygulama güncellemek isterseniz tabi)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eşimde iPhone 4s var. Şu an 7.1.2 kurulu, 8.3 yükleyince cihazda ciddi bir yavaşlama olur mu acaba ? 4s de kullanan var mı ?

atp beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yükleyin, bir süre sonra uygulamalardaki güncellemelerde de uyumsuzluk yaşamaya başlarsınız (uygulama güncellemek isterseniz tabi)

Zaten artık programların 8 ve üstü istiyorum demeleri sebebiyle yükseltmeyi düşünmeye başladım. Yoksa iOS 5 bile yetiyordu bana :) Teşekkürler yorumlarınız için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eşimde iPhone 4s var. Şu an 7.1.2 kurulu, 8.3 yükleyince cihazda ciddi bir yavaşlama olur mu acaba ? 4s de kullanan var mı ?

Ben ios 5 yüklü ip 4 s i arkadaşıma verdim geçenlerde. 0 dan kurup ios 8 yüklediK. Minimal gecikmeler olmuyor değil ama gayet rahat kullanıyor şu an.

atp beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok