Satılık VW Golf 1.2 TSi Comfortline Manuel (Highline Görünümlü)
1 1

Bu konuda 9 mesaj var

Herkese merhaba,

Arabamı satıyorum arkadaşlar. İlgilenenler detayları sahibinden linkinde bulabilir. Forumdan birisi isterse fiyatta indirim olur :) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyasiz-temiz-highline-gorunumlu-1.2tsi-comfortline-golf-616818603/detay/

j69Vqn.jpg

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sahibindendeki ilan detayları direkt olarak satan kişinin kalitesini belli ediyor :)

"DEĞİŞENSİN HATASIZ BOYASIZ TRDE TEK EMSALSİZ MÜKEMMEL BAKIMLARI TAM"

vs tarzında kekoca yazılan ilanlara bakmadan geçiyorum direkt.

seninki süper olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TiesTorN said:

sahibindendeki ilan detayları direkt olarak satan kişinin kalitesini belli ediyor :)

"DEĞİŞENSİN HATASIZ BOYASIZ TRDE TEK EMSALSİZ MÜKEMMEL BAKIMLARI TAM"

vs tarzında kekoca yazılan ilanlara bakmadan geçiyorum direkt.

seninki süper olmuş.

Aynen, ben de dikkat ederim. O ilanlardan almak isterim, kendim de ilanı öyle koymaya çalışırım. Ha ona rağmen yurdumuzun boş beleş tiplerinin hepsi yine de arar.

Takas yoktur yazarım, takas var mı şuna der. Şu dediğide atıyorum BMW satılıyorsa Ford Taunus falandır. Böyle akıl dışı, sırf muhabbet etmek için mesaj atan veya arayanlar oluyor, değişik bir psikoloji sahibinden ve Türkiye.

Not: Direk yarı fiyatından başlayanları da unutmadım değil :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlanı beğenmenize sevindim :)

Fiyatı bilerek biraz üstte yazdım fakat hiç arayan soran yok. Hoş bu ekonomik durumda kolay satamayacağım sanırım. 89 civarında gitse iyiydi. Sıfır en boş 1.0TSi manuel golf 150.000TL. Sıfırını almak saçmalık. İkinci el alır millet diyordum ama telefon çalmıyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlan çok güzel olmuş gerçekten, ama ben şu cümleye takıldım...

"Ekletilen donanımlar sayesinde araç Highline görünümlüdür."

Neden en baştan Highline araç sipariş etmek yerine, donanım ekleterek Highline görünümlü yapıldı araç? O hepimizin derinlerinde bir yerlerde gizli kalmış "Doğan görünümlü Şahin" yaratma sevdası mı buna sebep oldu yoksa? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Najaz Hocam çok haklı bir soru :) Bu araç alınırken annem ve babama alınıyordu esasında fakat sonra bende kaldı. Ben xenon far ve jant taktıralım araç çok değişiyor görüşünü/duruşu dediğimde bile "amaaan bize farketmez" diyorlardı. Çünkü cidden comfortline ile gelen halojen far biraz böcek gözü gibi gözüküyor bu xenon farlar daha agresif gözüken bir yapıda geliyor. Neyse o zamanlar highline ile arasında 12.000 TL fark vardı. Ben zar zor bu eklentileri eklettikçe aradaki fark 8000 e düşmüştü ve ben bakın arada az kaldı direk highline sipariş verelim bir çok ekstrası olucak daha büyük multimedia ekran, ışık sensörü, bluetooth telefon vs dediğimde klasik anne baba cümlesi "arabada telefonla konuşmayı veririz nolucak, büyük ekranada gerek yok ne farkedicek hiç gerek yok fazladan 8000 vermeye ve o kadar vermek istemiyoruz" dediler ve maalesef doğan görünümlü şahin olduk :D . 

şimdi yeni araçlarında bluetooth telefon özelliği var. annem ne zaman oradan beni arasa her seferinde de "ay ne güzel özellikmiş bu" diyor :mad:

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"YER UÇAĞI" "FULL+FULL+FULL" 

Gibisinden açıklamaları olan araçlara sadece gülmek için bakıyorum. Bir de en kıl olduğum şeylerden biri "design" yerine "desing" yazılması. Sanırım bir dönem astra bakarken öylesine nefret etmişim ki böyle yanlış yazılma olayından, nerede bir Design yazısı görsem dikkat kesiliyorum doğru mu yazılmış diye. Dün bizim orada eve yakın bir berber bakarken Hair Desing vs yazan bir yer gördüm. Anında sildim. İşte ben de böyle bir manyağım. 

Bu aralar ben de araç değiştirebilirim. Her an "Hatasız Kazasız Boyasız Tramersiz Sunrooflu Bixenonlu 2013 116i" ilanı girebilirim :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok