Yılbaşı indirimleri gelir mi ? (Ne zaman?)
0

Bu konuda 12 mesaj var

Yine alıveriş için beklemedeyim ,  8GB ram ve UPS almayı planlıyorum ,  

Corsair Vengeance DDR4 3000MHz  LPX  şu an 414TL  N11 'de    sepete attım indirim kodunu da yapıştırınca 393TL 'ye indi  , tam alıyordum ki , şunun şurasında yılbaşına az kaldı diyip sepette bıraktım.  Sonra yanında FPS FP1000VA ups koydum  bekletiyorum.

Yılbaşı inidirimi beklentiniz var mı ve tahminen 21 Aralık ve sonrasında mı olur ?  ( yoksa alıp geçim mi ?)  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 dakika önce, TatanQa said:

Yine alıveriş için beklemedeyim ,  8GB ram ve UPS almayı planlıyorum ,  

Corsair Vengeance DDR4 3000MHz  LPX  şu an 414TL  N11 'de    sepete attım indirim kodunu da yapıştırınca 393TL 'ye indi  , tam alıyordum ki , şunun şurasında yılbaşına az kaldı diyip sepette bıraktım.  Sonra yanında FPS FP1000VA ups koydum  bekletiyorum.

Yılbaşı inidirimi beklentiniz var mı ve tahminen 21 Aralık ve sonrasında mı olur ?  ( yoksa alıp geçim mi ?)  :)

21 aralık benim doğum günüm. sepete bir şey eklersen beni de hesaba kat :mrgreen:

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, jackjoker said:

21 aralık benim doğum günüm. sepete bir şey eklersen beni de hesaba kat :mrgreen:

Hatırlat da bi lahmacun ısmarlayayım:mrgreen:

@TatanQa 11.11 ve kara cumadan sonra yılbaşı indirimi olur mu, olursa ne kadar olur kestiremiyorum açıkçası. Zaten ayın yarısını geride bıraktık, yapacak olsalar çoktan bangır bangır bağırmaya başlarlardı diye düşünüyorum.

Tabii her an değişebilir bu durum, kestirmek zor. Eğer indirim olursa benim de bir kaç ihtiyacım var, onları alırım bu fırsatta.

jackjoker and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Erwin said:

3200 olaydı iyiydi. :1pof: Alırdık ne güzel.

Mhz arrtıkça doğru orantılı olarak fiyat da artıyor , max. f/p arayışında olunca bu ram çok mantıklı geldi zaten aynısından sistemde mevcut memnunum.  Aslında 8GB yetmiyor değil ama kafam rahat olsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
46 dakika önce, Erwin said:

Benim ramler 3200 onun içün yazdım 3200 olaydı diye. :D

İmzada 16gb ram miktarı yazıyor , yetmiyor mu ? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok