Satılık AMD 2700x + Gigabyte x370 gaming g5
0

Bu konuda 19 mesaj var

Başlıkta belirttiğim gibi amd ryzen 2700x işlemcimi ve gigabyte x370 gaming g5 model anakartım satılıktır.

Tamamen keyfi olarak i9 9990k ve z390 alacağım için(aslında işlemciyi aldım anakarta karar veremedim daha) satıyorum.Herhangi bir sıkıntısı yoktur.Kozmatik olarak 9/10 diyebilirim.

İşlemci kendi sınıfında en ust model olup anakart kendi sınıfında en ust modelin bir tık altıdır(gaming k7 en ust model)

1,26 vcore ile 4,1ghz stock sogutucusu ile sorunsuz kullanıyorum.

Anakartın muadillerine göre one cıkan ozellikleri 2 adet gbit ethernet ve 8 adet sata portu olması diyebilirim.Ayrıca gene iki adet ses anfisi mevcut(on panel ve arka panel ayrı olarak) 10+ adet usb.

Detayları linkten bakabilirsiniz,

https://www.gigabyte.com/us/Motherboard/GA-AX370-Gaming-5-rev-10#sp

Fatura kutu içeriği vs eksiksizdir, faturasını bugun yarın eklerim garanti tarihleri de ozaman netleşir(ikisinin de garantisi devam ediyor).

İkisi için istediğim fiyat  2250lira, ayrı olarak satmayı şimdilik düşünmüyorum ama duruma göre ayırabilirim.

Bildiğimiz sevdiğimiz chw veya eski dhw userlarına once urun gonderimi sonra havala şeklinde alışverişi tamamlayabiliriz, aksi durumda önce havale sonra ürün kargolarım.

Kargo alıcı arkadaşa aittir.

Resimleri tost makinesinden hallice telefonum ile çeker onuda bugun yarın  eklerim :D 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz hafta düşeş bir i7.7700 + Asus Z270A anakart yakaladım aldım, almamış olsam kesin alırdım fiyat gayet iyi görünüyor. 2.el piyasasında gördüğüm 2700x + anakart  ilanlarına göre yaklaşık 250TL avantajlı bir paket olmuş. alacak olan kaçırmasın.

Son olarak neden i9.9900K düşünmüştün sevgili psikobat.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler hocam,

ya tamamen kaşıntı tutmasından kaynaklı, sogutucu da çıkmıyormuş meretten bir de onun masrafı eklenecek, işin aslı 3. seri zen merak ediyordum, da geç çıkacak gibi eh seçim yaklasıyor  malum doların ayarı kaçma ihtimali çok yuksek...  

Bu arada acaba diyorum noctua u12se aparat ile olurmu ki bu intelin soketine ?  olmaz ise onuda anakart ve işlemciyi alana hediye  ederim napam :D 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Noctua için genelde 8-9Euro'ya uyumluluk aparatı bulunabiliyor bildiğim kadarıyla, bendeki D14'ün  AMD/intel'in için çıkmış tüm uyumluluk kitleri var, bakmadım ama U12se içinde vardır. sitesinden bak istersen. soğutucuya vereceğin parayı rahatlıkla anakarta gömebilirsin böylece.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saolasın @TatanQa hocam, üzülüyorum gene turuncu forumda gidecek gibi. Gerçi oraya daha açmadım biraz bekleyeceğim ama bakalım umarım bizden birilerine gider.

Bu arada söyle bir alternatifimiz de olabilir, alacak arkadaş taksit opsiyonu dusunurse soyle sağlayabilirim(gerçi ben değil firma  sağlayacak ama olsun)

Normalde amazondan z390 auros pro wifi almayı dusunuyordum(amazonda taksit yok sanırım), onun yerine turkiyeden  z390 auros master olanı taksit ile arkadaş alıp altı ustu farkı çıkarsa hallederek taksitle alma imkanı olabilir.Daha ne yapayım :D 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şartlar şu şekilde olursa ben talibim:

Sendeki anakartı, turuncu forumdan birisiyle mini-ITX anakart & 16 GB DDR4 RAM'le takas edip, daha sonra da işlemci, anakart ve RAM üçlüsünü "bize olacak fiyata" yani yuvarlak hesap 2000 TL'ye veririm dersen hemen bugün alayım :D 

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, immo said:

İşlemci ayrı satma olanağı doğarsa haber verin üstadım.

Tamam hocam haber ederim, ayırmayı pek istemesem de :) 

@Najaz Hocam ben o kadar işi beceremem iyisimi size aldığım i9 u göndereyim siz halledin :zuh:

@hakancez Hocam takas malesef düşünmüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Faturaya baktım anakartı 11-05-2017 tarihinde(sanalmarketim) almışım zaman fena geçiyor :D yani 2 ay garantisi kalmış, işlemci daha yeni 23 temmuz 2018(hepsiburada) de alınmış.

Mng kargo ile anlaşmalı ve nispeten uygun yollarım.

Fotograf atacağım ama sonra alay konusu oluyorum tost makinesi vs.. diye pek atasım yok :P Şaka bir yana ekleyeceğim onuda unutuyorum.

Edit:Sahi yeni anakartı her an alma durumundayım yani taksit opsiyonum çok sınırlı bir süre için geçerli.

Psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, mehmetclk said:

Acele etme psikobat okuturuz senin sistemi.:8 istediğin fiyat çoook iyi ayrıca.

Valla hocam gidiyor, hatta bir kişi hemen istediği için anlaşamadık.Malum daha yeni sistem elime ulaşmadı :P  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok