Playstation Store da indirim sayfasının kaldırılması olayı
0

7 posts in this topic

https://www.webtekno.com/turkiye-deki-indirimlerini-kaldiran-playstation-store-a-sosyal-medyadan-tepki-yagiyor-h88504.html

 

 

Ne diyorsunuz?

Konsol üssü yine lafı çevirmiş döviz arttı ondan yapmışlar demişte bence tamamen evlerde olup oyuna olacak ilgiden nemalanmak. Dolar Euro zaten 1 sene önce şimdiki halinden çok yukarlara çıktı o zaman 419 tl ye yapıldı aaa oyunların çıkış fiyatı. 

Konsol üssü değerlendirmesi

 

Ülkemizde hak hukuk yasa olmadığından geçir geçirebildiğine işler devam ediyor. Adamlar oyunlara zam yapmaya bile uğraşmıyor direk indirim sayfasını yok ediyorlar. :1pof:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahu twitterda da olay oldu. Bence bu bilerek yapılmış bir şey değil. 2-3 gün önce TR PSN Store'a girdim. Deals sekmesi vardı. Tıklayınca boş sayfa çıkıyordu. Çıktım US PSN Store a girdim. Orada deals normal çalışıyordu. Dün bu haber çıkınca girdim baktım Deals tamamen gitmiş TR PSN Store'da. Bence teknik bir hata oldu ve çözene kadar tamamen kaldırdılar. İndirimler bitmiş değil ki ? God of war 119 TL ye satılıyor. Call of duty modern warfare 300 TL ye satılıyor indirimli olarak. İndirimler devam ediyor sadece tek bir sayfada toplamıyor şu an TR PSN Store. Zaten sanırım açıklama gelmiş geri gelecek diye. Ha geri gelmezsede bir kaç tane oyun satalar anca. Onlarda farkında durumun. 

 

Edited by Atrin

Share this post


Link to post
Share on other sites

hımm bende konsol olmadığı için kontrol edememiştim. gerçi web den de bakılıyor..

@Najaz hocam last of us 2 çıkınca benim hesapla kendi konsolunuda bana yolla bir zahmet, oyunu ben alayim oynar sana yollarım veya ilk sen oyna bitirdikten sonra konsolla yollarsın. ben konsolu @ObiWan a sattım bende konsol yok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiyatları ayarlama enstitüsü... PS UK, ani kur değişimi yüzünden bizdeki fiyatları yeniden düzenleyecek muhtemelen, o yüzden sayfayı kapatmışlardır. Düzenlemeden sonra açarlar tekrar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://mobile.twitter.com/Ejderha/status/1243534993508499457

 

yaniiiii. senelerdir her kampanyaya dahil olan türkiye bu kampanya mı dahil olmadı?

@Atrin senin dediğin gibi her oyunda olan indirimin devam etmesi gibi bir durumda yok galiba ekşi de debe ye giren entry lerde birşey yazmışlardı avrupa psn de indirimde olup ülkemizde indirimde olmayan oyunlar hakkında. hatta ingiltere psn de indirimli fiyatı güncel kur 8 ile hesaplayınca bile türkiye psn den ucuza geliyor.

tüm yayıncılarda sony ile arayı bozmamak için ''allah allah hiç akıl mantığa sığmaz bu yapılan'' diyip geçiştirdiler. gerçi adamlarda haklı sony nin bir nevi mümessililer...

 

edti:

mesela şu oyun.. tüm youtube kanallarında benzer zamanlarda yayına girdi. hepside advertioal tadında videolar.

https://www.playstation.com/en-gb/games/dreams-ps4/

 

talha aynacı

konsol üssü incelemesi

teknoseyir incelemesi

video açıklaması şöyle teknoseyir in.

Quote

 

Hiçbir programlama bilgisine gerek duymadan; sadece hayal gücümüzü ve #PlayStation4 kontrolcüsünü kullanarak, kendi oyunlarımızı yapmamıza olanak sağlayan #Dreams' i inceliyoruz.

#Dreamsİnceleme


 


 

Edited by emre666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.