Brother mfc1911w siyah beyaz wifi scanner yazıcı.
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Spoiler

Daha 3 gün önce aldığım Brother mfc1911w siyah beyaz wifi yazıcıyı satıyorum. Satıp renkli bir yazıcı alacağım.
Bugün (30 nisan 2020) eve geldi bugün açtık kurduk sadece 1 sayfa yazıldı.
Almak isteyen varsa 1100 liraya satıyorum. Yanında yedek toner da var.
Faturası ıvırırı zıvırı tam. Manisa civarındayım.
alma hikayem cursedhardware başlığı.
İlgilenen varsa buraya mesaj lütfen :facepalm:

Sanırım mağazaya geri veremiyorum.
Almak isteyen varsa mesaj lütfen.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam çok trajik olmuş, aldığınız mağazaya ihtiyacınızı görmemesi sebebiyle iade etmek istediğinizi ve fark ödeyerek daha üst model bir ürünle değişim istediğinize yönelik iade talebi açsanız? 

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben siyah beyaz dediğiniz için öneride bulunmamıştım ama siz çok fonksiyonlu pahalı bir model almışsınız. Bilseydim direkt bizim ofis ve evde kullandığımız yazıcı olan oki mc363dn önerirdim size. Ben ofise alırken 1800 TL’ye, eve alırken 1900 TL’ye aldım. Şimdi almış yürümüş fiyatlar, 2600-2700 arasında değişiyor. Yazıcının tek negatif özelliği Ethernet girişi var ama wi-fi modülü yok. Modem-router’a bağladığınız anda AirPrint vs. her türlü özellik çalışır hale geliyor. Yazıcının en güzel özelliği muadil tonerlerin inanılmaz ucuz ve güvenilir olması. Ofiste her ay bir takım toner bitiriyoruz ve tam set 400-450 TL arasında değiştiği için masraf konusunda rahatsızlık yaşamıyoruz. Bir set toner 3000-3500 sayfa demek bu arada. Tarayıcı ve fotokopi fonksiyonları da çok rahat bu arada. Mac tarafı inanılmaz rahat. Windows için sürücülerini kurmanız gerekli.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Vatan bilgisayarı tekrar aradım , kurulumu yapılan yazıcının iade alınmadığını belirtti.
Perşembe akşamı görüstüğünüz arkadaş kurulum yapıldığını anlamamış olabilir dedi.
Neyse almak isteyen varsa printer satıyorum.

Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok