ismini hatırlayamadığım iki çizgi film ,yardım!
0

Bu konuda 14 mesaj var

Çok az hatırlıyorum. Bu kadar bilgiyle bulursanız , master yoda düzeyine eriştiniz demektir. 

80lerde yapılmış olma ihtimali var. 

Birinci çizgi filmde , çocuklar zaman makinasına binip geçmişe gidiyorlardı. Dinazorlar olduğunu hatırlıyorum. Başka da birşey hatırlmaıyorum. :)

İkinci çizgi filmde bir adam yine zaman yolculuğu yapıyordu. Gelecekte uçan evler vardı. Geçmişe gittiğinde yerlilerin eline düşüyor, bunu kazanda pişiriyorlardı. Çok akıldan kalan bir şarkı söylüyorlardı bu sırada . 

Dub ana dub , rumba da rumbaaaaaa . :) 

Bu kadar bilgiyle bakalım çıkarabilen olacak mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birinci çizgi filmde , çocuklar zaman makinasına binip geçmişe gidiyorlardı. Dinazorlar olduğunu hatırlıyorum. Başka da birşey hatırlmaıyorum. :)

?

ll161Yj.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o da değil :) . Bunda çocuklar uzay gemisi görünüşlü bir zaman makinasına binip, dinazor zamanlarına gidiyordu. Oldukça vahşi bir dünyaya dönüyorlardı. Orda bir macera yaşanıyordu ama hatırlamıyorum. 

Denver 'ı ayrı severim o ayrı.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane de dizi aklıma geldi. Bakalım bunu hatırlayabilen olacak mı?

Belki 89-90 gibi TRT de yayınlanmıştı. 

Dizinin sonunda bir kızı motorsiklete biniyor , kamera arkadan çekerken uzaklaşıyorlar.  Dizi boyunca sürekli ABD de dolaşıyorlardı motorsikletle.  Kızın bir maymunu olabilir, lakin olmayadabilir. :) , Bu baya güzel bir kızdı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RB bazı konuları sırf millete mesaj attırmak, forumu daha aktif hala getirmek için açıyor diye şüpheleniyorum  :))

Şüphelenecek birşey yok ki. Başlıkların çoğunu ,forumda hareketlilik olsun diye , twitter'da, reddit te gördüğüm ilginç mesajlarından copy/paste yaptığımı kendim yazdım zaten.

Forumun başlarında az sayıda kullanıcı ,geyik de olsa,  bir hareketlilik yaratmasaydı , foruma gelenlerin çoğu "burda birşey yok" der bir daha uğramazdı. 

Çoğunluk tartışma başlatmıyor ama var olana katılabiliyorlar, dolayısı ile giriş noktası olacak başlıklar açmakta fayda var.

Bundan bağımsız olarak , bu diziyi ve çizgi filmlerin ismini  uzun süredir merak ediyorum. Çizgi filmleri hatırlamak mümkün değil ama o dizi trt de yayınlandığından hatırlayan çıkabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok