Need for Speed - Haberler / Gelişmeler
1 1

Bu konuda 37 mesaj var

İsimlendirme konusunda işin bokunu çıkardıklarından Need for Speed diyip geçmişler sanırım. :lol:

Bu sefer de Underground serisine geri dönüş yaparak şansını deniyor gibi küçük NFS. Underground 1 ve 2'yi severek oynamıştım. Pek ümitli değilim ama umarım başarılı olurlar ne diyeyim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Underground tarzında olursa iyi tabi ben porshe unleashed tipinde gibi bir nfs bekliyorum asırlardır. Böyle birşeyde gelmeyecek muhtemelen. Hem sürüş dinamikleri fena değildi hem de modifikasyon işi falan gayet detaylıydı. Birde bunun böyle süper kapsamlı tüm markalar altında tüm modellerini barındıran devasa kapsamlı bi online tipi gibi bişi yapsalar dahada üstüne nfs falan çıkartmalarına gerek kalmaz artık.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Underground tarzında olursa iyi tabi ben porshe unleashed tipinde gibi bir nfs bekliyorum asırlardır. Böyle birşeyde gelmeyecek muhtemelen. Hem sürüş dinamikleri fena değildi hem de modifikasyon işi falan gayet detaylıydı. Birde bunun böyle süper kapsamlı tüm markalar altında tüm modellerini barındıran devasa kapsamlı bi online tipi gibi bişi yapsalar dahada üstüne nfs falan çıkartmalarına gerek kalmaz artık.

İşte bu yüzden kesinlikle yapmazlar, seneye yeni bir ürün satmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Crew yeter, NFS yıllarca böyle bir oyun yapamadı.

Devasa bir ABD haritası, grafikler, yollar, yarışlar, türler, modifiyeler filan güzel.

Ben beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu yüzden kesinlikle yapmazlar, seneye yeni bir ürün satmak lazım.

Amaç tek para kazanmaksa devir online devri zaten hocam, senelik bir ücretli üyelikli sistem yapsınlar o zaman ama dediğim gibi kapsamlı bir iş çıkartsınlar. Çoğu açıdan çıktığında test drive unlimited mest etmişti mesela beni ilk çıktığında.

İsteyince yapılabiliyor yine birşeyler.

Şu an porshe unleashed remake falan bile çıksa gayet seve seve oynarım valla :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TDU ne güzel oyundu hakkaten ya. Bak unutmuşum onu. Aynı zamanda gamepad ile oynadığım ve bundan çok keyif aldığım ilk yarış oyunudur.

İlk korsan oynamıştım ama parasını hak ettiğini düşündüğüm için sonradan satın almıştım. Şimdi yine öyle bir oyun çıksa ne güzel olur.

Ulan ekran kartım HD 4000, çıksa ne olacak sanki.. Neyse..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight PS3 ile takıldım 2013'te, o ara Mac mini aldım, sonra PS3'ü geri verince (ödünç gibi birşeydi) uzak kaldım oyunlardan.

iPad "mobile gamer" modundayım. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yapanın ea olduğunu bildiğimize göre ertelenmesinin tek sebebi konsollarda çok satsın diye olacaktır. aradan geçen süre içerisinde pc versiyonuna dokunmayacaklar bile, olduğu haliyle sürecekler bug'lı olarak.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC'de oynayıp deneyen var mı? Tırtlıkta bir değişiklik var mı ki  :| Olmadı mod ile Underground 2 oynayacağım tekrar 

Belki grafikleri için PC'de oynanır dediydim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok