Ryzen 7 1700 + MSI B350 Tomahawk ARCTIC
0

Bu konuda 6 mesaj var

51mYUHhRQdL._AC_SL1157_.jpg 91+3ocpkhWL._AC_SL1500_.jpg

Yine her zamanki gibi ilk bizim foruma açıyorum ilanı.

2 ürün de tertemiz durumdadır, işlemcinin kutusu ve hiç kullanılmamış orjinal wraith spire soğutucusu, anakartın da kutusu ve tüm kutu içeriği mevcuttur. overclock ile falan zorlanmamış hiç sorunsuz durumdadırlar.

çok kabaca fiyat araştırdım, ikisine birden 2000 TL yazarım heralde dışarı, bizim forumdan almak isteyen olursa güzel bir fiyat yaparız.

istanbul bahçeşehir elden teslim diğer yerlere yurtiçi kargo ile gönderirim.

umarım geçen ay sattığım intel sistem gibi bunlar da bizim forumdan birinin işini görür.

Squall, TatanQa and pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hususi iltimas isteyeceğimden değil. Satıcı ne isterse o :D

Anakart da B350 ama en azından 2. elde 3950 ye kadar yolu var bir bios update ile. Derdim biraz daha güncel bir sistem ile NVMe DDR4 gibi güzellikleri kullanabilmek. Eldeki Xeon sistem de güzel de bu yenilikler yok işte içerisinde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7700k'yı da r7-1700'ü de aynı zamanda 320 dolar civarı bir fiyata amerika'dan aldım.

7700k'nın sıcaklık probleminden daha aldığımdan beri hiç memnun değilken, 1700'den gayet memnunuz. zaten 1080p bir monitörde kullanıldığı için cpu bottleneck yapmadı hiç bize.

ilginçtir ki 7700k, 2000 liraya çok rahat satıldı, 1900'e gelip evinden alırım diyen bile vardı.

1700'ün piyasası ise düşmüş durumda, aslında oyun performansı olarak tek çekirdekteki dezavantajını, 8 çekirdeği de optimize kullanan oyunlarda unutturuyor.

yani bu durumda 1700'ü satmaktan vazgeçtim, kardeşime yine 5600x sistem yapacağız ama bu 1700 olan sistemi de babamın eve kuracağım. 1000 liraya satılacağına hiç satmam diye düşündüm.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok