PlayStation Muhabbetleri...
0

36 posts in this topic

@Altan Yoklar hesabını bir kez PS5'e tanıtmak yetiyorsa ve bir PS5'e birden çok hesap tanımlanmasında sorun yoksa çevreden PS5 sahibi birisinden rica edip hesabı ekleterek alabilir misiniz? Benim hesabı @stardust PS5'e eklediği için bu collection PS5 aldığımda geçerli olacak mı bilmiyorum ama eğer öyleyse bu yöntem sizin de işinizi görebilir.

Bi önceki mesajımda yazdığım gibi, hesabınıza PS5'den giriş yaparak, collection'daki oyunları "claim" edebiliyorum. Yani PS5 almazsanız bile plus üyeliğiniz devam ettiği sürece o oyunları oynayabilirsiniz. 

Bir hesabı PS5'e tanıtınca sanırım PS4'den de o hesapla "cliam" (niye tırnak içerisinde yahu bu kelime?) edilebiliyor. Sen benimkileri "claim" (bak yine) ettiğin için açıp denemedim, güzel oldu bu PS5-PS4 hesap olayı galiba. :mrgreen:

9 saat önce, stardust said:

Bi önceki mesajımda yazdığım gibi, hesabınıza PS5'den giriş yaparak, collection'daki oyunları "claim" edebiliyorum. Yani PS5 almazsanız bile plus üyeliğiniz devam ettiği sürece o oyunları oynayabilirsiniz. 

O vakit benim ps4 hesabına da bir el atsak mı collection için acaba :lol:

yahu...

yani bir şey demeyeyim diyorum da dayanamayacağım konuşacağım.

ulaştığımız şu ahir zamanda bile alet 2 tane harici hard disk birden görmüyor. 

uğraştım biraz sonra internetten aratınca gördüm ki sadece 1 tane harici hard disk bağlayabiliyorsun.

e be olm niye o zaman arkaya 2 tane usb çıkışı koydunuz.

aynı apple gibi bu devirde anlamsız kısıtlamalar.

neyse kısaca PS5'de çöpmüş anlamış olduk.

@stardust o USB portlarına kamera, kulaklık veya kablosuz kulaklık alıcısı ..vb envai çeşit farklı aksesuar bağlanabilir. Neden birden fazla USB disk bağlanacak şekilde yazmamışlar işletim sistemi desteğini o başka konu tabi. PS5'in olayı SSD ile hızlı yükleme olduğuna göre zaten harici bağlanan depolamanın ssd olması gerekmez mi?

Altan Yoklar likes this