PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 248 mesaj var

@Altan Yoklar hesabını bir kez PS5'e tanıtmak yetiyorsa ve bir PS5'e birden çok hesap tanımlanmasında sorun yoksa çevreden PS5 sahibi birisinden rica edip hesabı ekleterek alabilir misiniz? Benim hesabı @stardust PS5'e eklediği için bu collection PS5 aldığımda geçerli olacak mı bilmiyorum ama eğer öyleyse bu yöntem sizin de işinizi görebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi önceki mesajımda yazdığım gibi, hesabınıza PS5'den giriş yaparak, collection'daki oyunları "claim" edebiliyorum. Yani PS5 almazsanız bile plus üyeliğiniz devam ettiği sürece o oyunları oynayabilirsiniz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hesabı PS5'e tanıtınca sanırım PS4'den de o hesapla "cliam" (niye tırnak içerisinde yahu bu kelime?) edilebiliyor. Sen benimkileri "claim" (bak yine) ettiğin için açıp denemedim, güzel oldu bu PS5-PS4 hesap olayı galiba. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, stardust said:

Bi önceki mesajımda yazdığım gibi, hesabınıza PS5'den giriş yaparak, collection'daki oyunları "claim" edebiliyorum. Yani PS5 almazsanız bile plus üyeliğiniz devam ettiği sürece o oyunları oynayabilirsiniz. 

O vakit benim ps4 hesabına da bir el atsak mı collection için acaba :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Ranilin said:

O vakit benim ps4 hesabına da bir el atsak mı collection için acaba :lol:

Hallederiz Mehmet'cim :)

Akşama isteyenler listeye yazdırsın kendini :mrgreen:

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu...

yani bir şey demeyeyim diyorum da dayanamayacağım konuşacağım.

ulaştığımız şu ahir zamanda bile alet 2 tane harici hard disk birden görmüyor. 

uğraştım biraz sonra internetten aratınca gördüm ki sadece 1 tane harici hard disk bağlayabiliyorsun.

e be olm niye o zaman arkaya 2 tane usb çıkışı koydunuz.

aynı apple gibi bu devirde anlamsız kısıtlamalar.

neyse kısaca PS5'de çöpmüş anlamış olduk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust o USB portlarına kamera, kulaklık veya kablosuz kulaklık alıcısı ..vb envai çeşit farklı aksesuar bağlanabilir. Neden birden fazla USB disk bağlanacak şekilde yazmamışlar işletim sistemi desteğini o başka konu tabi. PS5'in olayı SSD ile hızlı yükleme olduğuna göre zaten harici bağlanan depolamanın ssd olması gerekmez mi?

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Destruction AllStars güzel olur mu olmaz mı bilmem ama PS5 tanıtılırken açıklanan bir oyunun PSN Plus oyunu olarak verilmesi ilk defa oluyor :D Şubat oyunları güzel geldi. Control'ü arkadaşımdan alıp oynamıştım ama DLC leri yoktu. İyi oldu oynamak istiyordum. Hem 1440p 60fps oynarım mis gibi.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Atrin said:

@stardust bir dedikoduya gore yarin god of war icin next gen patch gelicekmis. 4K 60fps diyorlar ama ne kadar dogru cikar bilmiyorum. Hala oynuyorsan bugunluk ara ver istersen :)

şansa bak ya bu kadar olur, dün gece geç saatte %100 yaptım, hatta gelip yazacaktım ama çok uyku bastırdı, sabah atarım demiştim:

photo_2021-02-02_11-07-07.jpg

neyse... kolay olmadı ama değdi...

god od war 1 çıraklık, 2 ve 3 kalfalık dersek, bu oyun ustalık dönemleri olmuş. çok özenmişler, çok yazık ki sadece 1 platform ile sınırlı...

4K 60 FPS cidden güzel olurdu, ben 4K 30 FPS çok kastığı için ve karanlık, gölge sahneler çok olduğu için salondaki plazma'da 1080p 60 fps oynadım bitirdim.

artık new game + olarak başına açar bakarım bi 4k 60fps'ye ama tekrar oynamam, zorluğu düşürmedim. en son valkyrie'lerin kraliçesi 2 saat, niflheim ve muspelheim saatlerce uğraştırdı.

sigrun boss fight çok zor olmakla birlikte çok da güzel olmuş, bütün valkyrie'lerin özellikleri var, canı da aşırı fazla, hata yapmadan oynamak gerekiyor, dualsense çürüdü elimde kaltağı keseceğim diye.

2. oyunumu da platinum yapmış oldum böylece.

şimdi seçenekler, control ultimate edition, uncharted 4, days gone, shadow of the colossus... şu control'ü aradan çıkarayım ilk merak ediyordum. gerçi PC'de de yüklü ama rtx 3080 ile oynarım diye bırakmıştım. 

artık ümidi kestim rtx 3080'den, gönül rahatlığıyla konsolda oynayabilirim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ocak ayında 5'inde gelmişti sanırım oyunlar.
Bu akşam gelecek sanırım donanımhaber'de mi sony psplus'ta mı ne öyle bir şey okumuştum.
ek:Dün gece 2'de biri psplus'a düştü diye msaj atmış?

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Altan Yoklar said:

Ocak ayında 5'inde gelmişti sanırım oyunlar.
Bu akşam gelecek sanırım donanımhaber'de mi sony psplus'ta mı ne öyle bir şey okumuştum.
ek:Dün gece 2'de biri psplus'a düştü diye msaj atmış?

Sabah çıkarken baktım ben yoktu, şimdi girdim eve, oyunlar gelmiş. İlk control'ü indiriyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ne derse desin , görevler kendini ne kadar tekrarlarsa tekrarlasın Just Cause 4 muhteşem benim için. Manzara-coğrafya aksiyon-müzik vb...
.
Destruction Allstars oynadım 1 saat , frame rate muhteşem , sürekli yüksek fps ile oynuyorum hissi var.
Ps5'te oynadığım ps4 oyunlarında bu akıcılığı-motiondaki devamlılığı bulamadım. Evet ps4 oyunları muhteşem çalışıyor ama Dest. Allstars daha farklı gibi geldi gözüme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Destruction Allstars 60fps oyun. Beleş olduğundan ötürü ben sevdim :) Para verip alınmazmış ama kafa dağıtmak için güzel oyun. Eski oyunlara gelen 60fps patchler ile birlikte bence PS4 Pro olsa bile PS5 almaya değer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Just Cause 4'e bakmamıştım ben. Daha doğrusu o seriye tamamen uzağım, PC'de de oynamadım ama madem iyi diyorsun bir şans veririm.

Destruction Allstars tek başına oynanacak oyun değil bence, yani yabancı ile de çekilmez hatta. Ama arkadaşlar arasında eğlencelik değerlendirilebilir... gibi geldi bana yani sadece alıştırma bölümünü oynadım.

ondansa köpek balığını yönettiğin oyun daha güzel gözüküyor, başını oynadım sadece onun da ama gideri var gibi.

ben de uncharted 4'ün sonuna geldim. adamlar üşenmemiş yahu, en hızlı geçen sahnelerde bile her grafik detaylı. çok sevdim ben, zaten genel olarak ayrıntılara önem verilen oyunları seviyorum. bu da güzel olmuş. senaryo çok zorlama tabi ama 21. yüzyılda hazine avcılığı yapacaksan çare yok ona da katlanacaksın...

resmen 2 aydır PC'de 2 dk olsun oyun oynamadım. C64'den beri bir ilk benim hayatımda :D

neyse uncharted'ın son bölümündeyim zaten. yarın bitirip onu bu sefer PC'de "The Medium" a başlayacağım. Gerçi onu da gamepad ile oynayacağım sayılır mı bilmiyorum :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, stardust said:

Just Cause 4'e bakmamıştım ben. Daha doğrusu o seriye tamamen uzağım, PC'de de oynamadım ama madem iyi diyorsun bir şans veririm.

Bir şans verin ama senaryo olmadığı için tek oyun onunla gidilmez ,  bir görev bitireyim haritada bir bölge daha açayım diye oynuyorum , bırakamıyorum.  
Bence yanına bir de  Days Gone ekleyin.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok