XCOM2
0

Bu konuda 54 mesaj var

XCOM harika bir oyundu gerçekten genişleme paketi de oyuna çok şey ekledi. Ama eski ufo serisini oynayanlar oyunun eksik olduğunu söylüyorlar neler eksik ise onlar eklenebilir belki grafikler elden geçirilebilir. Daha ekmek var XCOM 'da yani 

Multisine hiç bakmadım oyunun bu arada ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son XCOM bence de cok iyi bir oyun olmustu, ne zamandir bekliyordum ikincisini cok iyi haber oldu bu. 

Oyunun yek eksigi icerik idi bence umarim ikincisinde daha cok alien turu, silah ve teknoloji turu vardir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyşh yavyum 219TL den Steamde preordera girmiş...  :icon_eek:

2K oyunları aralla anlaşmalı heralde at pisliği gibi fiyatlarla geliyo her oyunu.. . Mafia 3 başlığına da yazmak istemiyorum tekrardan, burdan yazim şimdi muhtemelen o da böyle bi fiyattan gelicek bekleyenler ağlasın şimdiden.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

219 yetale nedir gözlerinden öpeyim.. hepsi bu distribütörler yüzünden oluyo, steam açıklamıştı bunu daha önce. yurtdışından steam key'i ucuza alınır steam'de activate edilir. bu aral'a, playstore'a kafam girsin. milleti iyice keriz sanıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdışı sitelerinde steamden ucuz ama son dolar euro pariteleri nedeniyle oralara öyle kısmi bi rahatlama sunmaktan öteye gidemiyo turk evladına.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bundan sonra eskiden 189 liraya gördüğümüz oyunları 219 liraya göreceğiz demek oluyor. Yakında steam'in Türkiye satışları düşüşe geçer, torrent indirmeleri artmaya başlar yine. Herkes ucuz key peşinde koşmaz/uğraşmaz zira.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Es kaza tekrar XCOM oynamaya başladım, achiemevent kasıyorum. XCOM 2'nin de çıkmasına az kaldı. 

G2A'da 114TL'ye falan geliyor oyun. Tavsiye eder misiniz G2A'yı, daha önce almadım hiç.

Hatta en son pre-order veya ilk çıktığı ay aldığım oyun StarCraft: Heart of the Swarm'du galiba :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam achivement kasmakla ugrasmayin, long war modunu deneyin, oyunun icerigini 3'e katliyor. Gerci Xcom2 arifesinde pek mantikli degil su an belki.

G2A'da 6-7 tane oyun almisimdir son 1-2 senede, henuz bir sorun yasamadim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Achievement'larda zevkli ya, bitti sayılır zaten. Bazıları gereksiz zor. 

G2A'dan yaklaşık 120 TL'ye aldım oyunu. Kinguin'e baktım 32 euro diyor biraz daha pahalıya geliyor sanırım.

XCOM 1 için Long War'ı duydum ve bi kaç achievement daha sonrasında mutlaka deneyeceğim. Hatta oyunun yapımcısı şöyle demiş Long War ile ilgili, "Bizim oyun Long War için 20 saatlik bir tutorial olmuş" :)

Yanlız XCOM1 de mod desteği olmadığı için Long War geldimi eski oyunlar save'ler saçmalıyor o nedenle biraz daha zamana ihtiyacı var.

XCOM 2 için de official mod desteği geliyor, bu çok iyi bir haber. Long War'u da yapacaklarmış. Belki XCOM1'deki Long War'u port ederler XCOM2'ye uygun şekilde :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xcom 1 acikcasi zaten hep yarim kalmis bir oyun gibi geldi bana, icerik olarak cok zayifti, DLC'ler bile.

Xcom2 oyle olmaz, ve long war gibi moda gerek kalmaz umarim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dlcler kozmetikti genelde,1-2 tane güzel asker kattığı oluyordu arada. Ama expansion çok iyiydi. Oyunu baştan oynattı bana.

Normal hali ve expansion ile 2 kere bitirdiğim nadir oyunlardan X-com.

Bunu da Green man Gamingden aldım,oynarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GMG'de de 60 dolar  :S

tamam güzel oyun yapmışsınız, pc exclusive anladık da, hemen şımarmasalardı keşke.

bence bu fiyat oyunun popüler olmasını engeller, rise of tomb raider 80TL ye almışken bu oyuna 180-220 gibi fiyatlar vermeye eli gitmiyor insanın.

60 dolar seviyesinden alanlara ayıp olmasın diye de steam summer sale olana kadar fiyatı da düşmez bunun kolay kolay.

artık bloody twitch'den yayın yapar izleriz  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

%25-30 civarı Pre-order indirimleri yaptı gmg. Ben öyle aldım. Yapacağız bir şeyler,ama dediğim gibi PC'ye üvey evlat muamelesi yapmaları çok canımı sıkıyor Twitch.tv'de. Chat ekranına basit bir çözüm getirmemeleri şu ana kadar şaka gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun geldi. Hemen öncesinde de XCOM taze taze oynadığımdan şunu rahatlıkla söyleyebilirim. XCOM seviyorsanız, tactical turn based seviyorsanız, banko alın. 

PC exclusive oluşunu grafiklerden, grafik seçeneklerinden, ui'den direk anlıyorsunuz. Gameplayde de ufak bi kaç değişiklik var.

Setting açısından da çok daha iyi bir kurgu var. İlk oyun zaten klasik bir alien invasion'dı ve XCOM devletlerin desteklediği resmi bir organizasyondu.

Şimdi ise öyle değil ve bu çok daha oturmuş gameplay'e.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun optimizasyonu nedense rezalet. Düzgün çalışmıyorsa oyun sıra ile şunları yapın.

AA'yı FXAA yapın. Ambient Occlusion'ı Tile AO yapın,Screen Space Reflections'ı Off yapın. V-sync'ı kapatın. Hepsinden önce de oyuna chrome açıkken girmeyin. Chrome nedense son zamanlarda oyunlara fps allerjisi yapıyor. Hardware acceleration açık olsa da,olmasa da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok