PlayStation Showcase 2021 (9 eylül 2021)
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

https://blog.playstation.com/2021/09/02/youre-invited-playstation-showcase-2021-broadcast-next-thursday/

Hadi bakalım gamepass karşısında kan kaybeden sony nin beklenen oyun sunumlarına 2 gün kaldı.

hideo kojima nın abandoned ile alakası olup olmadığı da belli olacak galiba bu sunum ile...

naughty dog dan yeni bir ip gelse iyi olur.

40 dakika sürecek olmasının açıklanması biraz soru işareti. 5-6 tane oyun gösterecekler galiba.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Playstation istediği kadar yenilik yapsın TR'de aç gözlü Aral yüzünden hiçbir hükmü yok artık benim için. 600-900 tl ye oyun mu olur kafayı yemiş bunlar. Özel fiyat yapan yapıyor. He PS Türkiye Türkiye'de Playstation'ı bitirmek istiyorsa böyle devam etsin. Forumlarda ciddi bir şekilde Xbox'a kayma söz konusu. Eskisi gibi deli PS savunucuları da yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Erwin said:

Playstation istediği kadar yenilik yapsın TR'de aç gözlü Aral yüzünden hiçbir hükmü yok artık benim için. 600-900 tl ye oyun mu olur kafayı yemiş bunlar. Özel fiyat yapan yapıyor. He PS Türkiye Türkiye'de Playstation'ı bitirmek istiyorsa böyle devam etsin. Forumlarda ciddi bir şekilde Xbox'a kayma söz konusu. Eskisi gibi deli PS savunucuları da yok.

Türkiye den bağımsız olarak dünya da gamepass gibi bir sistem varken playstation da neden her yeni oyuna 60-70 dolar veriyoruz diye sorguluyor yabancılar. 

bizde ise bu durumun abartılmış bir hali mevcut dediğiniz gibi. bomba exclusive oyunlar dışında yeni çıkan bir oyuna 600-900 tl verilmez.. hatta exclusive lere bile verilmez. mantıksız  para harcama lüksü bile olsa verilmez... :icon_think: 

şuanda türkiye de oyunculuk için en mantıklısı gamepass ile ne gelirse oynamak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bencede. O yüzden gidip Xbox aldım. İyi ki de almışım. İstediğim oyunları bitirdikten sonra ne olur bilmiyorum ama şu an çok memnunum. PS5'i neredeyse hiç açmıyorum. Sıkıldım warzone oynamaktan da. Horizon GOW falan gelmeden zor dönerim. Forza 4 çok iyi geldi bünyeme :D Forza 5 ile çoşarım. Gears 1 oynuyorum arada oda çok güzel. remastered versiyonmuş ama o yüzden Gears 2-3 de patatese dönmek zorunda kalacam. 

PS gamepass gibi bir şey yapmalı. PS Now var diye direniyorlar ama aynı şey değil. PS Now'da hep eski oyunlar var. 

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ps5'i açmıyorum neredeyse 2 aydır. Oyunum da yok. Bir arkadaşla ortak TLOU 2 aldım daha gelmedi.

Vr gelecek ve bekliyor olmasam satıp Xbox düşünürdüm 
.
4aii0d4.jpg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi mi? Bence çok vasat bir tanıtımdı. Şahsen bir tane ilgimi çeken bir oyun göremedim. Belki biraz Kotor, biraz da wolverine merakımı uyandırdı. Ama gerisi aynı tarz klasik ps formatı. Yeni birşey yok. Bence Ps5 kullanıcıları için hayal kırıklığı olmalı. En azından 2023'e kadar öyle olacak diyelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KotOR ve GoW: Ragnarok dışında ilgimi çeken pek bir oyun olmadı. Ragnarok da "Bakalım hikaye nereye gidiyor?" merakı yüzünden zaten, yoksa ilk oyunun üzerine yeni bişey getireceklerini sanmıyorum. İlk oyun her anlamda doyurucuydu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok