honda yedek parçaları?
1 1

Bu konuda 9 mesaj var

konu bmw olunca kitabını yazıyoruz da honda hakkında hiç bir şey bilmiyorum. annemin hondasının artık ağır bakım zamanları gelmiş ancak özellikle alt takım parçalarında orjinal olan markalar nedir bilmiyorum.

mesela benim bmw'de alt takımda lemförder ve trw orjinal parçalardır. OE diye geçer. (üstüne bmw logosu basılan parçaları bu markalar üretir)

honda'da bu markalar nedir ya da nereden öğrenebilirim bu bilgileri bilen var mıdır? google amcaya sordum ama pek tatmin edici bir cevap alamadım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanayi'de japoncu ustan mı yok olm, git sor öğren.

babanın kartal'dan sıkıldın, annenin civic'e mi sulanıyorsun şimdi, kendin kullanacak olmasan hayatta ilgilenmezdin sen o arabayla, öyle he hayırlı bir evlatsın :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olm kendi mekanımız var artık zaten bi çok şeyi kendi dükkanımda kendim yapıyorum, usta milletine zerre güvenmiyorum. hondaya zaten 1 defaya mahsus ağır bakım yapıyorsun 10 sene daha gidiyor :lol: bmw her hafta bir şeyleri patlatıyor amk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak hangi parçalar lazım yazarsanız marka olmasa bile güvenilirliği ispatlanmış markaları söyleyebiliriz belki.
Bazen orijinal kullanmamak daha iyi olabiliyor.Ben fren disk ve balatalarını Brembo yaptım mesela.Aralarında ben aldığımda 40 lira fark vardı sadece.
Honda'da kullanılacak parçalar arasında öyle ahım şahım fark yok gördüğüm kadarı ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk mesajda yazdım aslında, alt takım parçaları gerekiyor. ön takım komple gerekiyor. bir çok parçayı kendim araştırıp OE (original equipment) markaları aldım ancak alt takım için bilgi bulamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok