Ofis / Çalışma Koltuğu Tavsiyesi İhtiyacı
1 1

Bu konuda 27 mesaj var

Dxracer koltuğu 2016 sonunda almışım. Hatta önceden "amaaan hepsinin iskeleti aynıdır" deyip en ucuzunu sipariş edecektim. Ankara'da Adore mağazasına denk geldik. Bir baktım bana en büyüğü dışında olmuyor. Ondan sonra Ekim sonunda sipariş ettim. 8 Yıla geliyor, halen iskeleti taş gibi. Fakat yapay deri kaplama mahvoldu. Bu ayarda bir koltuğu mahvetmeden kaplayacak yer arıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.03.2024 at 00:55, Kibitzer said:

Dxracer koltuğu 2016 sonunda almışım. Hatta önceden "amaaan hepsinin iskeleti aynıdır" deyip en ucuzunu sipariş edecektim. Ankara'da Adore mağazasına denk geldik. Bir baktım bana en büyüğü dışında olmuyor. Ondan sonra Ekim sonunda sipariş ettim. 8 Yıla geliyor, halen iskeleti taş gibi. Fakat yapay deri kaplama mahvoldu. Bu ayarda bir koltuğu mahvetmeden kaplayacak yer arıyorum.

Ben de Ekim 2017'de en büyük ve ayak dayamalı modelini almıştım. İskelette bir sıkıntı yok. Oturma yeri de sağlam. Sırt dayama kısmında çatlaklar oluştu heran soyulmaya başlayabilir. Diğer hiçbir kısmında döşemesinde bir şey yok. Ancak bir de yükseklik mekanizması en yükseğe alındığında artık yavaş yavaş aşağı inmeye başladı. O bazen can sıkıcı oluyor. O aşağı inme olayı için boşu boşuna amortisör değiştirdim. Meğer onunla alakalı değilmiş. Direk yükseklik mekanizmasının değişmesi gerekiyor. Ama şimdilik kafasına göre arada bir yaptığı için çok önemsemiyorum. Fazla can sıkıcı olursa ya istediğim yükseklikte bir boru kesip aşağı düşmesini engelleyecek şekilde koyarım ya da en basitinden bir metal kelepçe takarım.

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok