SATILDI - Corsair Ironclaw RGB Kablosuz Mouse (Hiç Kullanılmadı) İtopya Faturalı-Garantili
1 1

Bu konuda 11 mesaj var

Selamlar,

23.06.2021 tarihinde roccat Leadr mouse'umun yedeği olarak dolapta dursun diye İtopya'dan almıştım. Geldiğinde hem kontrol için hem de elime nasıl oturduğunu merak ettiğim için açmıştım. Ama o zamandan beri dolapta duruyor ve kullanmak istesem bile alıştığım düzende tuş sayısı benim için yeterli olmadığından muhtemelen yine başka mouse alacağım için satıyorum. Farenin altındaki thermal padleri koruyucu jelatin bile çıkarılmadı. Faturası ve 23 Haziran 2023'e kadar garantisi var.

Genel olarak özellikleri; RGB aydınlatma, 3 adet onboard profil hafızası, 18000 Dpi, programlanabilir 10 adet tuş, hem kablolu, hem 2.4ghz wireless, hem de bluetooth üzerinden kullanabilme imkanı.

Diğer satış mecralarında 1150 liradan satışa koydum. Ama CHW'den almak isteyen bir arkadaşım çıkarsa 1000 liradan vereceğim. Ankara içi elden teslim ya da istenilen kargo firması ile alıcı ödemeli olarak gönderim yapabilirim.

20221031-234420.jpg20221031-2339031.jpg

ZvAnA tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, Najaz said:

"Çok pahalı" mı yazdın? :D

700 ben vereyim 400 de Najaz ateşlesin ortak alalım ben kullanayım sonra ona yollarım eskiyince yazdım. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

700 ben vereyim 400 de Najaz ateşlesin ortak alalım ben kullanayım sonra ona yollarım eskiyince yazdım. :lol:

:lol:

Mouse Definitive arkadaşıma satılmıştır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse geldi, teşekkürler.

iCue üzerinden surface calibration yapmadan önce bozuk mu diye epey uğraştım. Sonrasında aklıma geldi ve yapınca mouse kendisine geldi. Eğer aklıma gelmeseydi bozuk bu alet diye mesaj yazmak üzereydim. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam BT de olan bir mouse almak üzereydim ilanı görünce @ZvAnA'dan aldım. Sıfır mouse sonuçta peşin alacaktım daha uyguna geldi. Bu ürünün e-faturası vardır muhtemelen, onu da alsam mı acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma abicim ya dün çok yoğundum, fatura aklımdan uçup gitmiş hemen atıyorum. Bu arada sen söyleyince hatırladım ben de ilk başta aynı karışıklığı yaşamıştım. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok