AMD'den handheld icin yeni APUlar; Ryzen Z1 ve Z1 Extreme
0

Bu konuda 9 mesaj var

ryzen_z1_announce.jpg

z1_extreme_rog_ally_bench_amd.jpg z1__rog_ally_bench_amd.jpg

z1_extreme_z1_ryzen_1080p.jpg

AMD'nin soyledigine gore testler ASUS'un yeni duyurdugu ROG Ally uzerinde yapilmis;

dave2dally.jpg

These benchmarks aren’t from some sprawling bench-mounted test bed, by the way: they’re running on an “advanced engineering sample” of the Asus ROG Ally handheld gaming PC, says Woligroski, who ran these tests himself.

But before you go talking about the ROG Ally as a “Steam Deck killer,” consider the TDP — Woligroski says all these benchmarks were run in the Ally’s “Turbo Mode,” which lets the processor draw up to 30 watts, depending on the game.

https://www.theverge.com/2023/4/25/23696722/amd-ryzen-z1-z1-extreme-rog-ally ] ...

Degerler bayagi yuksek, karsilastirma acisindan su tabloyu birakayim;

n4fhb0w.jpg

rammstein, Coppermine and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

Hocam imza çok kötü olmuş sizin ya. :D Çok cırtlak renkler kullanmışsınız (bence).

Ahaha, ben morla kirmizi sevmistim ama ya... Oburu cirtlak ama evet... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
47 minutes ago, JardeL said:

Ahaha, ben morla kirmizi sevmistim ama ya... Oburu cirtlak ama evet... :D 

Pembe gibi duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ön siparişi verdim duyrulduğu gün, Steamdeck’de duyrulduğu gün ön siparişini vermiştim. Steamdeck’in neredeyse 2 katı fiyatı var ama benim gördüğüm kazanımları; daha güçlü, daha hafif, daha ufak, daha iyi ekran, daha hızlı ssd. Bunun yanında daha ufalan ve hafifleyen cihazda aynı pil gücü. Pili bu performansa yetmiyor denilse de bence güzel bir iş çıkarmış Asus. MS bu işe eğilip oyun konsollarına özelleştirilen bir win11 sürümü çıkarırsa (bir nevi xbox arayüzü gibi) o zaman bu cihazların tam performansını görebiliriz bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Asus Rog Ally elime gectiginden beri aletin perfrmansinfan ciddi memnun kaldigim icin Steamdeck'i sattim ve komple bu cihaza yöneldim. Önce ssd'sini 2tb ile degistirdim, daha sonrasinda da bunu neden desktop olarak da kullanmayayim ki diyerek "nisbeten" uygun fiyata bir RTX 3080 ünitesi denk getirerek islere giristim. Masanin son hali su sekilde oldu;  Masanın sol tarafı iş, sağ tarafı da oyun ekipmanlarına ait. Her iki sistem de Gigabyte M34WQ monitöre ve bu monitör üzerinden de Logitech MX Keys ile MX Master 3 mouseye bağlı. Asus XG Mobile'in HDMI portunda da ugreen type c dönüştürücü ile Rokid Max AR gözlük için çıkış oluşturdum. Ses olarak da Huawei Freebuds Studio bt kulaklık yada monitörün arkasına sakladığım Huawei Sound X hoperlör ikilisi yeterli oluyor.

IMG-20230719-094849-edit-60249687372119.

IMG-20230719-094907-edit-60278122094452.

JardeL, Omfs, Atrin and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok