SATILIK ALAN WAKE 2 EPIC OYUN KODU *400 TL
0

Bu konuda 12 mesaj var

merhaba

bildiğiniz gibi Yeni 4080 aldığım için zaten bende olan oyunun kodunu Nvidia verdi. Elimde aktifleştirilmemiş ALAN WAKE 2 kodu var. 

oyunu merak eden varsa satıyorum.

istediğim rakam pazarlıksız 400 liradır. 

Oyun EPIC de 992 liradır.

Uygun Ürünler: Seçili GeForce RTX 4090, GeForce RTX 4080, GeForce RTX 4070 Ti, GeForce RTX 4070 masaüstü bilgisayarlar veya ekran kartları ya da GeForce RTX 4090 Dizüstü Bilgisayar GPU'su, GeForce RTX 4080 Dizüstü Bilgisayar GPU'su veya GeForce RTX 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU'su bulunan dizüstü bilgisayarlarda geçerlidir.

Kod Kullanma Dönemi Bitiş Tarihi: 1/1/2024

not: Eğer sisteminizde 4070 serisi ve üstü ekran kartı yoksa kod etkinleştiremezsiniz. Ancak 4000 serisi kullanan bir arkadaşınız sizin için kodu aktifleştirebilir. Mesela ben :) 

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, jackjoker said:

Ancak 4000 serisi kullanan bir arkadaşınız sizin için kodu aktifleştirebilir. Mesela ben :) 

Arkadaş arkadaşa kod satmaz, hediye eder :D 

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, jackjoker said:

not: Eğer sisteminizde 4070 serisi ve üstü ekran kartı yoksa kod etkinleştiremezsiniz. Ancak 4000 serisi kullanan bir arkadaşınız sizin için kodu aktifleştirebilir. Mesela ben :)

Bu da ayrı bir oçlukmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. El satış forumunda trolleme tarzı alakasız mesajları bundan sonra hiç uyarıya gerek görmeden direkt sileceğim. Bu tür mesajları göndermekte ısrar eden üyelerimizin de forumun bu köşesine erişimini -istemeyerek ve üzülerek- engelleyeceğim.

siz de biliyorsunuz ki sizin özgürlüğünüzün sınırı bir başka üyemizin özgürlüğüdür. siz nasıl mesaj atmakta özgürseniz başka bir üyemiz de burda rahatça satış yapmakta özgürdür. 

diğer konularda dilediğinizce geyik yapabilirsiniz ama 2. El ilanları bölümünde konuyu açıp satış yapan kişiyi rahatsız eden mesajlara bundan sonra müsade etmeyeceğiz.

kimse zorla satış yapmıyor. tekrar yazıyorum bir ürünü almak istiyorsanız ve pazarlık yapacaksanız, ürünü satan üyemize özel mesaj gönderebilirsiniz. Onun dışında burası donanımhaber değil, ölücülük, mezar kazıcılık, leş yiyicilik gibi müesseselerin burda işi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, stardust said:

ölücülük, mezar kazıcılık, leş yiyicilik gibi müesseselerin burda işi yok.

Şimdi tamam goygoy yapıyoruz ama şu bize yakıştırdığın sıfatlar da sana hiç yakışmadı, onu söyleyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 minutes ago, Najaz said:

Şimdi tamam goygoy yapıyoruz ama şu bize yakıştırdığın sıfatlar da sana hiç yakışmadı, onu söyleyeyim.

Altuğ, üstüne alınıp alınganlık yapma lütfen, seni biliyoruz "çok pahalı" tabirin foruma maloldu, 2. el satışta maskot gibisin. Olay senin mesajların değil.

-

Spesifik olarak bir üye belirtmek istemiyorum çünkü @jackjoker 'ın ekran kartı satışında da aynı muhabbet başka bir üyemiz tarafından yapıldı. 

yaptıkları suç da değil ama tamamiyle bir empati eksikliği...

-

Şimdi arkadaşlar evet bir ürünün fiyatı belli bir zaman aralığında -örnek vermek gerekirse- 5 birime düşmüş olabilir, şuan fiyat 10 birim, forumda da 7 birime satılıyorsa gelip "ya bu 5 birime satılmış" yazmazsınız, yazmamalısınız.

önünüzde 2 seçenek vardır, ya adama mesaj atarsınız "sevgili dostum senin için uygunsa ben bu ürünü 5 birimden almak istiyorum" dersiniz ya da işinize gelmiyordur basar gidersiniz.

gerçekten aklım almıyor böyle bir işsizlik olabilir mi, adam bir şey satıyor ve sen besbelli alıcı değilsin, adamın mesajının altına gelip, ya bu 24 saatliğine 5 birimden satılmıştı... e napalım yani şimdi 10 birim...

haklı olarak şikayet ediyor adam.

ben açıkçası sahibinden'e yazdığım çoğu şeyi buraya yazmıyorum çünkü böyle bir muhabbete girip kısıtlı vaktimi kaybetmek istemem.

ya da 15-20 senedir tanıdığım adamlar, foruma özel zaten piyasanın altı fiyat yazmışken daha düşük bir fiyat söylediğinde ne kendimi üzmek ne de onu kırmak istemem.

böyle devam edeceksek hiç tartışma çıkmasın kapayalım 2. eli diyeceğim ama bir yandan da üzülüyorum hepimiz ilgili ve özenli kişileriz, sattığımız ürünler hep tertemiz yabancıya gitmesin ama böyle de devam edemez bu muhabbet 2. el forumunda...

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, Definitive said:

@stardustilan trolleyen herhalde bir de onu takip etmiyordur. Sil mesajı gitsin. Hatta mümkünse sadece bu alanda mesajı açan kişiye yorum silme yetkisi verip geçseniz bile olur.

Hoş şeyler değil bunlar, ben silerken utandım açıkçası. Ama bir düzen oturtana kadar sileceğiz alakasız mesajları artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok