Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1 1

Bu konuda 172 mesaj var

Microtransactions'lar ile ilgili videonun başında açıklama var, Pay2Win bir özellik getirmeyecek diyorlar. Nasıl çalıştığına dair ilerleyen zamanlarda açıklama yapacaklarmış, bekleyip görecez artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunlar değilde, mgs 4 deki absürdlük olsa yeter. neydi o çatışma sırasında dazır dazır sıçan elemanın adı. süper komediydi.  :lol:  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunlar değilde, mgs 4 deki absürdlük olsa yeter. neydi o çatışma sırasında dazır dazır sıçan elemanın adı. süper komediydi.  :lol:  :lol:

Johnny. Serinin diğer oyunlarında da kendisi, hatta 3. oyunda babası ile karşılaşıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu balonla yollama olayına hala alışamadım ben. Umarım oynarken garip gelip baymaz. Onun dışında oyun çok iyi gözüküyor. Sniper kız yardımıcı hele havada el bombası vurmalar falan çok işe yarar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu balonla yollama olayına hala alışamadım ben. Umarım oynarken garip gelip baymaz.

Pokemon toplar gibi asker yolluyorsun mother base'e, pratik bir çözüm şart. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam öylede yani tactical espionage diyorlar o balonu base'de kimse mi görmüyor. Birde yukarı çıkarken adamlar vuaaaaa diye bağırıyorlar :). Yoksa kojimanın oyunlara koyduğu bu tarz garip espirileri bende seviyorum ama bu sanki biraz fazla olmuş :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam öylede yani tactical espionage diyorlar o balonu base'de kimse mi görmüyor. Birde yukarı çıkarken adamlar vuaaaaa diye bağırıyorlar :). Yoksa kojimanın oyunlara koyduğu bu tarz garip espirileri bende seviyorum ama bu sanki biraz fazla olmuş :/

İlk 2 oyunda görüş alanına girmedin diye iki adım ötesinde Stinger ile ateş ederdin görmezdi askerler balonu da görmesinler ya n'olcak. :D  Ayrıca çok hızlı çıkıyor o balon yukarı öyle süzüle süzüle gitmiyor "What da?!" dersin en fazla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada balonu garip bulanlar son paylaştığım 30dk'lık gameplay videosunda 23:40'da Rocket Punch! ve 26:30'da Cardboard Box ile kayak olaylarını hiç görmesin. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kojima Konami'den ayrılıp Kojima Productions kapatılığında ilk gün web sitesindeki görsellerde de yaptılardı aynı olayı. #AHIDEOKOJIMAGAME diye tweeter'dan yardırdıydı herkes hatta. Gerekirse Tipp-Ex ile yazarız biz kutunun üzerine sıkıntı değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu rocket punch olayın iyice bokunu çıkartmak olmuş yalnız. 400 metre uzaklıktan kimsenin ruhu duymadan hedefi öldür, sonra da çık git.  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de,amazon.it vs. hepsine e-mail bırakın uyarsın stoğa girince. Ben ancak xbox one için buldum bir tane verdim pre-order. PS4 yakalarsam iptal ederim diğerini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!1111

MGS5!!!!1111

PC!!!!111

1 EYLÜL!!!!!111

KONSOLLARLA AYNI GÜN!!!!1111

LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!11111

http://steamcommunity.com/games/287700/announcements/detail/801990781197940705

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok