Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1 1

Bu konuda 172 mesaj var

Pre-orderda PS4 Day one ile Xbox one Collector vardı. (Satacaktım oyunu). PC bu fiyat olunca planlar değişti. Xbox One'ı iptal ettim. PS4'e de Atrin'i ortak aldım kendime. PC'ye verdim siparişi,ilk orada oynayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben beklemeyemem Amazon'dan gelmesini, alıp PC'de geçeyim en iyisi.

Şu PS4 kolunun PC'de çalışma olayını da yaptık mı tadından yenmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamescom trailer'ı yayınlanmış. Yalnız baya bi Call of Duty işi geldi bana trailer. Konami cepleri doldurmak için kendi, Hollywood işi bir şeyler hazırladı sanırım bu sefer, Kojima yapmaz böyle trailer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kojima'nin hazirlamadigi daha fazla belli olamazdi sanirim.

Kojima'nin ayriligi sonrasi acikcasi biraz tirsiyorum. Bu microtransaction olayi da korkutuyor. Pre-order yapmayacagim, adam gibi yorumlar ciksin, millet oynasin bakarim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Atrinle düştü ortaklık,yazayım buraya belki ilgisini çeken olur,düşünürse.

Oyunu Ps4de ortak alalım diyorum,oyun ilk diğer kişide durur,suyunu çıkarana kadar oynar oyunu. İşi bitince bana yollar oyun bende kalır.

İlgilenen olursa mesaj atsın. 190tl gibi tutuyor disk olarak oyun. 100tl ben veririm 90tl karşı taraf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kojima çok şükür oyun bittikten sonra ayrıldı. O kadar içine edemezler artık.

Ben PC'ye alacağım gibi duruyor. Son 20 günde fikrim değişmezse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim MGS V Ground Zeroes iadesinden cüzdanda refund vardı, Xbox One gamepad için de Windows 8.1 sürücüsü çıkmış daha önce baktığımda denk gelmemiştim, bu durumda PC'de şans vereyim olmazsa yine iade eder PS4'de bakarım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One gamepad ile düzgün oldu, klavye ile asla olmuyor çünkü daha önce de ondan iade etmiştim. Bu şekilde oluyor ama yine de büyük ekran TV karşısında daha iyi bence MGS.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az kaldı çok az hemde :D Şu proje teslimini yapayım. Ardından bunu yükleyip başlıyorum eğlenceye diyemiyorum. Bir mardin macerası beni bekliyor bakalım sağ çıkabilecek miyim o maceradan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

This isn’t just the best Metal Gear game, nor is it just the best stealth game, it is one of the best games ever made.

:8

Steam'den alıp beklemeye geçeyim ben de. :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi başlamadı henüz, son 1 gün kala başlayacak diye bir yerlerde okuduydum ama.

Benim kota gitti bu ay, birkaç gün önceden başlasa iyiydi, yavaş yavaş indirirdik.:(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

puanlar çok iyiymiş. yalnız ben bu oyunun konusunu hiç bilmiyorum. senaryo odaklı sanırım. iyi bir özet yazısı bulmam lazım oynamadan önce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok