Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1 1

Bu konuda 172 mesaj var

Sabah 7'de unlock oluyordu, 8'de alarmsız falan kalktım nasıl olduysa.

Oyun 20.3GB bu arada. Kotalar sıfırlanmış yardır yardır indiriyorum 2mb/s ile, 45dk'sı kaldı.

SEE YOU GUYS ON THE OTHER SIDE!!!111

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Raiden falan yok değil mi bunda ? Aman diyim. :)

Hocam Raiden olsa bile kıçında bezle geziyordur. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda her görev öncesi Kojima logosu çıkıp directed by kojima yazıyormuş. Bu durum bazı oyunculara bıkkınlık getirmiş olacak ki şöyle bir kapak hazırlamışlar;

CN2mcDPVEAAQmLI.jpg

Dünden beri bakıp bakıp gülüyorum...  :lol:

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam seri ile bir alakam yok ancak oyunun incelemelerinden bir başyapıt olduğu belli ve ayrıca serinin sevenlerine de son derece saygım var. Sadece bu 'i made this' olayına da çok güldüm, o yüzden paylaşayım dedim.

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam seri ile bir alakam yok ancak oyunun incelemelerinden bir başyapıt olduğu belli ve ayrıca serinin sevenlerine de son derece saygım var. Sadece bu 'i made this' olayına da çok güldüm, o yüzden paylaşayım dedim.

Ben sana tepki vermedim ki hocam. :cigar::)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu serinin bazı çok radikal hayranları var bildiğim kadarıyla, belki onlardan birine denk gelmişizdir diye önceden önlemimi alayım dedim  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ps3 deki 4. oyunu oynamış birisi olarak bu oyunu alıp oynamaya değer mi? Yani oyun mutlaka güzeldir lafım yok da hikayeyi bilmediğim için tam manasıyla yeterince zevk alınır mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seneler önce sadece MGS2'yi oynamış arkadaşım direkt 5. oyunla dalış yaptı ve şimdiden 36 saati devirdi oyunda. Yani Stealth Action türünü seviyorsan alabilirsin Ozan abi, oyun çok keyifli. Başlamadan Ground Zeroes'un main mission'ı bitir ama en azından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mart 2014'de çıkan demo dedikleri prologue işte Ground Zeroes, Phantom Pain'in 9 sene öncesinde gerçekleşen olay var içerisinde. 1 main, 4 side mission'dan oluşuyor ama hikayede payı büyük.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ground Zeroes'u bitirip oyunu baştan oynayacağım bittikten sonra. Serverlar açılmadan hebele hübele dalınca Ground Zeroes verilerini aktaramadım. Zaten öyle oynayıp geçmiştim her yönüyle bitiririm bu sefer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok