IOS Oyun : Fallout Shelter
0

Bu konuda 25 mesaj var

Ben birkaç gündür oynuyorum, epey güzel. F2P ama daha herhangi bir satın alma gerektirecek engelleme/yavaşlatma ile karşılaşmadım. Tiny Tower oyununun Fallout temalı ve pixel grafikli olmayanı gibi geldi bana tarz olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout olunca dayanamadım... 5-6 gündür oynuyorum.. 

NdrSjsc.jpg4bXZ6ts.jpgLci4nIE.jpg

Lci4nIE.jpg

Not: Yalnız bu başlığı kimse görmez ya normal oyun bölümüne açsaydın ya Alper hocam..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben epey oynadım, sadece nüfusu 100'e ulaştırmak kaldı. Şimdi her katı yeniden düzenlemeye taktım kafayı. Yaptıklarımı yıkmak ve yeniden yapmak için harcıyorum parayı bol bol. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bi ara düzene taktım ama o son rütuşları sonra yapınca daha iyi oldu, başta o harcanan parayı geri almak zor oluyo baya.. Hem dışarı yolladığınız hem herhangi bi su yemek elektrikte çalışan adamınızı mutlaka luck ile donatın parayı öyle çözersiniz.. 

Benim oyundaki yegane amacım Power Armor giydirdiğim kardeşimle wastelandde maksimum süreye ulaşmak..  :bigstar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyundaki yegane amacım Power Armor giydirdiğim kardeşimle wastelandde maksimum süreye ulaşmak..  :bigstar:

Para sorununu çözdükten sonra o çok zor değil zaten. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kastım ve en alt kısma kadar asansörle indim. En alta storage döşedim, bir kat ek storage alanı bıraktım ve sondan üçüncü kata residence yapmaya başladım. Taktım düzenli tertipli bir hale getiricem ben ortamı.

Nüfus an itibariyle 120, birkaç hamile de mevcut ortamda.

Odaları bir yerden başka yere taşımak mümkün olsaymış iyiymiş. Böyle çok saçma bir şekilde para harcanıyor tertipli düzenli bir ortama kafayı takınca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dediğim gibi para sorununu çözeli çok oldu luckları fullediğim için nerdeyse her çalışanın.. Food power falan toplarken tek tıkta 300-500 geliyo yani dakikada 2k - 3k para geliyo...

Nufusumu da150de limitledim.. Yeni gelenler ve doğanları bi reactore toplayıp fail olana kadar rush yaptırıp sonra öldürtüyorum (gaz odası gibi :0 )

Power Armor ım zaten ballı mıyım neyim daha ilk gün o lunch boxlardan cıkmıstı o zamandan beri bi karakterimin speciallarını fullemeye kasıodum.. Ve onu da basardım adam suan wastelanddeki 4. Gununde ve kosmaya devam ediyo..

De işte şu durumda dead end e geldim gibi çünkü raider attacklar onlar bunlar hiçbiri yıldırmıyor herşeyim tam takır.. Vaultu şöyle super mutantların veya enclavein bastıgı bi update falan gelmesi lazım.. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Veya wastelande yolladığım adamın artık enclave base i falan basması lazım.. :/

Definitive hocam game centerdan eklesene Supocan benim yine klasik..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamecenter'ı pek kullanmıyorum ama eklemeyi denedim, ulaşmazsa haber verirsin.

Ben şimdi kafayı istatistik yükseltmeye taktım. Her alanda eğitim odalarına basıyorum paraları, şimdiden iki stats'ını full lediğim 3 tane adamım var. Luck için şu anda 14 kişi çalışıyor, onları full lemek üzereyim, sonra bir set daha hazırlayıp darphaneye çevireceğim ortalığı. :)

Bu arada benim iPad Mini Retina çok kasılıyor ve ısınıyor bu oyunda. Sanırım gücü yetmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iphone6+ kasmıyor ama acı ısınıyor..

Cihazlar arasında oyun senkronize değil. iPad ve iPhone'da aynı anda senkronize olarak oynanamıyor olması büyük eksiklik. Ben iPad'de başladım öyle devam ediyorum ama senkronize edebilsem ben de iPhone 6+'a geçip oradan devam edeceğim.

Hadi tuzumuz bulunsun bizim de. iPad Air 2 kasmıyor ve ısınmıyor  :)

Kaç katlı bir shelter var? Bir de kaç kişi yaşıyor içinde? Bende şu anda 170+ nüfus var ki zaten üst sınır 200'müş. Ayrıca tüm binaları unlock ettim ve hepsini yaptım. Bu yüzden oyunu açıp 15 dakika takılınca cihaz ciddi ısınıyor ve kasılmaya başlıyor.

Tüm shelter için bir ekran görüntüsü alamıyor olmak kötü. Ben en alt kısma kadar genişlettim asansörle ve tümünün bir ekran görüntüsünü alamıyorum. Çok gıcık bir durum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Ozan abi,

Öncelikle bana ayırdığın bu kalbin gibi temiz sayfa için teşekkürler.. Lakin definitive in kasmadan kastı muhtemelen 60+ oda yaptıktan sonraki zamanlar... yani oyunun başlarını oynayıp 11 oda yapmış biri olarak daha bu kanaate varmamalısın..

Seni hep hatırlıcam ailene sevgiler.. <3

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ilerledikçe de kasılma ve ciddi ısınma olmuyor, 60 oda henüz yapmadım ama senin şu meşhur 11 oda vs lafların kadar da az oynamadım sevgili Çağlar kardeşim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 200 nüfus sınırına kadar geldim. Oyunda yapacak pek birşey kalmadı. Sırf keyif olsun diye odaların hepsini upgrade etmek, tüm vatandaşların skill'lerini arttırmak için eğitmek gibi saçmalıklar işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt kız arkadaşım benden görüp beğenip yükledi dandroid telefonuna 14 agustos tarihinde... Kıza ilk 2 lunch box tan 1 legendary roket atar bir de legendary gatling çıktı ben oyunu bıraktım.. Üstelik görevleri de bi adamını level 2 yap falan gibi bişeydi ..  :lol:  :shot:

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında update ile beklediğim deahclaw saldırıları mr.handyman falan geldi ama hem vault limiti falan olduğundan hem de zaten ağır rutine bağladığından baydı zaten evet.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir saat önce oyuna başladım. Altı abla hamile kaldı, yanılmıyorsam üçü aynı abiden. Bu üç ablayı aynı odada tutmamaya çalışıyorum. Abiyi de sefere gönderdim, umarım geri dönemez.

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok