Steam Families
0

Bu konuda 7 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Oh la la. Gonsolcuların ortak hesap muhabbeti artık Steam için de geçerli olacak. Farklı hesaplardan tek bir hesapta bulunan farklı oyunlar aynı anda oynanabilecek. Atıyorum bir hesapta hem GTA V hem de God of Wars var. Aile hesabında bulunan iki kişi aynı anda bu oyunları oynayabilecek.

https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/4149575031735702629

Denemek isteyen varsa beni davet etsin de bakalım. :D

https://steamcommunity.com/id/montezumawazzap/

internetten biri görüp ekledi herhalde ama özel profil. :zuh:

wazzap tarafından düzenlendi
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chw ailemizin ikinci üyesi Najaz oldu. Gelmek isteyen beni eklesin, ya da profil ismini buraya yazsın ben ekleyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

biraz şekil değiştirmiş olmakla birlikte eski sistemin mantığı aynen devam ediyor.

bunu etkin kullanabilmek için, herkesin hesabından farklı, kimseye ait olmayan "master" bir hesap alıp, yeni oyunları o hesap üstüne almak lazım.

çünkü benim hesabımdaki farklı oyunları (aynı oyunu aynı anda farklı iki kişi oynayamaz) 5 farklı kişi oynayabilir ama 1 kişi bile oynasa benim oyun kütüphanesi bana tamamen erişilmez oluyor.

biz bunu kardeşimle hep yapıyoruz, fakat birimiz offline mode'a alıyoruz aynı anda oynayabilmek için.

şimdi asıl handikap ise şu, kütüphanenizi paylaştığınız kişilerden biri  sizin oyunlardan birine girip VAC Ban yedi... sizin profilde de VAC Ban gözüküyor. 

o yüzden tanımadığınız kişilerle "kardeşlik" fln adı altında girilmez bu işlere bana kalırsa.

açıklamalarda da aynı ev içinde/yakın aile diye de ısrarla belirmiş yani farklı farlı IP'lerden girildiği tespit edilince bir süre sonra family share özelliğini hesap bazında deaktif edebilirler netflix'in falan yaptığı gibi.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, TiesTorN said:

"steam peasants" olmalıydı bence adı, istediği oyunları alamayan fakirlerin ilgisini çeker ancak :kayik:

Lütfen :baba:

@stardustya bizim forumdan kim online'da hile yapacak allah aşkına :D zaten online oynanacak oyunları herkes kendi alır, bu şekilde sıkıntı çıkmaz. SP oyunları bu şekilde almak mantıklı bence.

1 hour ago, stardust said:

açıklamalarda da aynı ev içinde/yakın aile diye de ısrarla belirmiş yani farklı farlı IP'lerden girildiği tespit edilince bir süre sonra family share özelliğini hesap bazında deaktif edebilirler netflix'in falan yaptığı gibi.

aynı ülke veya aynı steam bölgesi olduğu sürece sıkıntı çekmez bence. ne yani, kardeşim farklı şehirlerde diye family olmayacak mı? :lol: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

çünkü benim hesabımdaki farklı oyunları (aynı oyunu aynı anda farklı iki kişi oynayamaz) 5 farklı kişi oynayabilir ama 1 kişi bile oynasa benim oyun kütüphanesi bana tamamen erişilmez oluyor.

biz bunu kardeşimle hep yapıyoruz, fakat birimiz offline mode'a alıyoruz aynı anda oynayabilmek için.

Family Sharing enables you to play games from other family members' libraries, even if they are online playing another game. If your family library has multiple copies of a game, multiple members of the family can play that game at the same time. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Dün wazzap'la da konuşmuştuk. PC'den oyun oynamıyorum artık; ekseriyetle konsolda vakit geçiriyorum. Zaten Steam dolar'a geçtiğinden beri doğru dürüst Steam'den oyun almışlığım da yok. Benim hesapta 5-6 iyi ve güncel oyun vardı, amme hizmeti olsun diye kullanıma açtık işte :) Aileye dahil olan dilediği gibi oynayabilir, öyle çakıştı-çukuştu diye bir durum olmaz benim hesaptaki oyunlar için.

Najaz tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok