Mr. Master Hamster
0

Bu konuda 22 mesaj var

Arkadaşlar yaklaşık bir senelik uğraş sonunda bir oyun çıkardık. Facebook login dışında pek bir sorunu yok. Onu da halledeceğiz yakın zamanda. Platform oyunu,çocukların da hoşuna gidebilecek birşey. Ücret yok,arada reklam çıkacak sadece. Denerseniz memnun olurum.

Bu oyun sayesinde de oyun nasıl yapılır edilir,oyun niye buglı çıkar,çıkış tarihi neden uzar vs. birçok şey hakkında fikir sahibi oldum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TuningMotion.HamsterRunning

hamster.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İhsan ellerinize sağlık, en kısa sürede deneyeceğim telefonda. Bu arada iOS'e de getirmeyi düşünüyor musunuz oyunu? Öyle bir şans olursa iPad'de denemek daha eğlenceli olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IOS'a da gelecek. Çıkışı hızlandırmak için Android'e ağırlık verdik. Android versiyonu biraz stabil hale gelince IOS'a devam edeceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Altyapi olarak ne kullandiniz? (Unity vs?)

Su an yanimda Android cihaz olmadigi icin deneyemedim, ama Testflight falan actiginizda iOS'de test edebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elinize sağlık, dün telefona indirip baktım. Yalnız ilk gözüme çarpan arayüzde kullanılan görsellerin başka popüler mobil oyunlarla olan benzerliği oldu. :icon_whistle:

Görseller üzerinde çalışacak biri lazım size. Kazançtan eşit pay karşılığı ile bir sonraki proje için ben hallederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırma yok,hepsi ikon paketi olarak satın alındı onların.

3-5 menü ikonu için çok uğraşmadık açıkçası,oyunun kendisine yoğunlaştık.

Benim şahsi olarak memnun kalmadığım tek şey girişteki foto. Orada da ikiye tek kaldığımdan birşey diyemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle mobil oyunda 3-5 menü ikonu diyip geçmemek lazım; Açtığında ilk karşına gelen, oynarken sürekli etkileşimde olduğun şeyler onlar. Aşırma olmasa da herkesin bilip oynadığı oyunların arayüz görsellerini kullanmak pek iyi bir seçim olmamış bence.

Sen teklifimi bir düşün hocam.

9I0nErv.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam arada hatunlu çet reklamları falan çıkıyor...

Bir de hamster'ın zıplarken çıkardığı ses biraz itici. Sürekli o "he! he!" sesini duymak kısa bir süre sonra bıkkınlık veriyor insana. Biraz daha kulak tırmalamayan bir ses efekti konulabilirmiş oraya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin elinizde olan birşey mi bilemiyorum ama oyunun bulunurluğunda sıkıntı var. Tam ismi yazmadan bulamadım, mr. master yazdığımda alakasız şeyler çıktı ama oyun çıkmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ilk actim. Müzik geldi, sonra 1-2 sn geçti müzik kesildi, oyun takıldı sandım. Google playe bağlanmaya çalısıyormus. Google oyun ekranı gelsi üye oldum. Sonra pat facebook dan da login olmaya calisti.

Bence oyun menusu bi gelsin sonra login with facebooo yada login with google diye secenek ciksin da secilsin.

Hamsteri ziplatmak biraz dogal gelmedi. Sekerleri toplamak icin zioliyorum ama sanki gec zipliyor.

Bir de zipladigim zaman bazen yer duzlemi ekran disina cikiyor, hız hissiyatım kayboluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook olayı bozuk şu an hocam,kameranın hamster'ı takip etmesi de istediğimiz birşey. Hem zorluk artsın diye,hem de diğer türlü çok katman olduğundan Hamster ekrandan kaybolabiliyor diye,diğerlerini not alıyorum.  Denediğin alet nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bölüm sonu çıkan reklamlar internet kalitesine göre 5sn ekranı dondurabiliyor. Belki oyun sırasında yükleme yapılabilir ve reklam hızlıca çıkabilir.

Faremiz iki kere ziplayabilior ama ekranda bir gosterge olmadigi icin kacinci ziplamadayim bilemedim. Cukura falan dustum bu yuzden.

İkinci ziolamalarda belki farkli ses cikartilabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefona ait Geri dön tuşu menülerden çıkışa yardımcı olmuyor.

Sinus egrisi seklinde ucan kuslardan tek ziplama ile pek kacma sansimiz yok gibi. İkinci ziplama yapmak gerekiyor. Kasıtlı mı böyle yaptınız bilmiyorum ama tek zıplama hep kus yukselirken yada alcalirken bize carpiyir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Level 3 sonunda nükleer bidon vardı onu aldım. Ekran titremeye başladı. Sonra çift ziplama falan yaparken bölüm bitti. Ancak ekran yukarıda platformdan yuksekte kaldı, fare ekran dışına düştü. Kamera takio edemedi fareyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nükleer bidon power-up değil zaten,alınca hafif zorlaştırsın diye işi. Aşağı slide ile kaçacaksın hocam o kuşlardan.

Facebook login işi bu update ile halloldu,bilginize.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok