Yeni Nesil Konsol Satış Rakamları
0

Bu konuda 14 mesaj var

Rahmetli tahrikmili (işin şakası tabi allah uzun ömür versin) zamanında çok iyi takip ederdi bu tarz işleri. şaka maka 10 sene oldu... O günlerin anısına böyle bir konu açayim dedim son haberler ile

http://n4g.com/news/1766092/ps4-worldwide-shipments-top-25-3-million

http://n4g.com/news/1766029/xbox-one-sales-top-13-million-units-worldwide

çıkışlarından beri ps4 25,3 milyon adet xbox one da 13 milyon adet konsolu satmış (perakende satılmasa bile elinden çıkartmış yani)

bakalım yeni gears, halo backward filan derken xbox arayı kapatabilecekmi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vizyonsuz Microsoft. Vizyonsuzluk sonu olacak bu adamların, işletim sistemlerinde de bu açıkça görülüyor. Günümüz veletlerine boşuna "PS bebesi" demiyoruz, "XBox bebesi" diyeni gördünüz mü :P

Ek: Halo ile olacak iş değil bu, millet kustu artık Halo da Halo. Patlat yeni bir seri, yeni eklüsüvler. Patlatabildin mi bir "Last of us" gibi bir oyun, yaptırabilir misin bir stüdyoya benzer başarıları yakalayacak oyun? Yok, nerdeee??? Vizyonsuzluk bu işte

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Önce PC oyunculuğunu Windows'a sınırlayan, sonra ona da arkasını dönüp bütün video oyunu piyasasını kendi konsoluna sıkıştırmaya çalışan MS'nin başına ne gelse haktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft bence vizyonsuz idi biraz, ama Satya Nadel ile degistigini goruyorum. Xbox tarafinda Sony'nin aksine kullanicilari cok iyi dinliyor ve duzenli updateler getiriyor su anda. Exclusiveler biraz yavan kalsa da, ben hololens, Windows 10 ve Pc streaming ozellikleriyle ileride daha cok satabilecegini dusunuyorum.

Update demisken, Ps4 de su guc secenekleri uyarisi hala her konsolu actigimda geliyor, sony hala boyle basit birseyi bile cozmedi, pazar payi yuksekliginin verdigi tembellikten herhalde.

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar satabilmesi tamamen bir önceki neslin başarısı (fanboylar sağolsun), bu başarıdan kaynaklanan beklentiden dolayı . Bir sonraki nesilde de (15 sene sonra gelir herhalde) böyle olursa topu dikecekler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Drizzt ve resurrected hali Maelduin (arada bir tane daha vardı da hatırlamıyorum şimdi) ile yine eski forumun tartışmasız fenomenlerinden biri olan Gilgamesh'i (Kılkamış) özlemle anıyoruz.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Gilgamesh'i çok anmasak? Üç kere söyleyince çıkıp gelir Beetlejuice gibi mazallah :)

Ben asıl noil yeni forumu bulup da gelirse çok gülerim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ne yapsın o eşşek kadar Xbox'u? Yanında öküz kadar adaptörü de hediye.

Ben PS4'e 2. bir güç kablosu aldım mesela, 2dk içinde salona taşıyorum orada açıyorum, bakıyorum salon dolu, odaya geri götürüyorum. Hemen anında işleme hazır. O koca adaptörü kim sökecek kim taşıyacak?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok