Telsiz önerisi
0

Bu konuda 11 mesaj var

Selamlar,

Üretimdeki arkadaşlara birşey sormam gerekiyor, ancak çoğu zaman ulaşamıyorum. 

2 kişi var ulaşmam gereken. Ofiste 1 tane telsiz olsa da olur. 

Şimdi, Bu iki kişiye birer telsiz versem, birer karşılıklarını da ofiste tutsam (2 çift) nasıl olur?

Yoksa herkese ayrı telsiz mi vermek lazım? Bu durumda herkes diğeri ile görüşebilir ama A kişisi B ile görüşürken, C de dinlemek zorunda kalır. 

Sizce ne yapmalı? Bir de marka model ne olabilir? Biz asma kattayız, en uzak mesafe de 120 mt. 

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A ve B kişilerinin frekansları farklı olursa hangisi ile görüşmek isterseniz onun frekansını kendi cihazınızdan ayarlarsınız ve diğer şahıs konuşmalarınızı duymaz. 3 adet alıp bu şekilde halledebilirsin Veysel. Bir de akıllı telefonlar için (var ise) bas konuş tarzı bir aplikasyonla da halledilebilir.

İkili Motorola set 95 lira - http://www.hepsiburada.com/motorola-tlkr-t-41-pmr-el-telsizi-2-li-paket-turuncu-siyah-p-TELPMRMOTOROLAT41S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Bu telsizlerin çekim durumu nasıldır kapalı depolarda dışarıdaki bir kişi ile görüşürken ne kadar sağlıklı oluyorlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@SpeCTRuM satın almadan evvel setler sadece kendi arasında mı görüşebiliyor bu modelde onu bir soruştur istersen. Emin olamadım ikinci set konusunda.

@@CoRd_eLL mevcut bina 4 katlı sorun yaşamadık. Önceki bina 7 katlıydı onda da sorun yaşamamıştık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kişilerin cep telefonu ve ortamda internetleri varsa Zello isimli uygulama masrafsız çözecektir işinizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kişilerin cep telefonu ve ortamda internetleri varsa Zello isimli uygulama masrafsız çözecektir işinizi.

Yok, cep telefonu istemiyorum :) Cep telefonuna bakmıyorlar. 

Ben üstteknden alayım bir tane :D Çok teşekkürler arkadaşar :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konu direkt satınalma önerisi olduğu için o tarafa taşıyorum... sadece offtopic'i değil diğer bölümleri de aktif tutmak gerek.

telsizleri kullandıktan sonraki yorumları da merak ediyorum ayrıca, gerçekten işe yarıyor mu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok