Assassin's Creed: Syndicate
0

Bu konuda 9 mesaj var

Youtubeda tesadüfen gördüm, bence serinin tadını kaçırdılar artık abartıyorlar. Oyun bi ihtimal güzel olabilir ama adının bence artık AC' den dışarı çıkması lazımdı. Eski serilerde belli bir gizem vardı, yok tanrılarla konuşuldu edildi vs belli bir bloodline vardı o çizgidende sapıldı. Artık olay gangster çeteleri kıvamına gelmeye başlamış.

Son AC' yi ben oynamadım bile epey bi sallamasyon geldi bana. Hatta ondan önce kininde AC ile pek bir alakası yoktu bana göre daha ziyade bir korsan oyunu gibiydi. Hala Assassin's creed üzerinden diretmeleri salakça geliyor.

Keşke bu yeni oynu ingiltere çeteleri vs gibisinden bir isim adı altında yeni bir oyun olarak geliştirselermiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Syndicate çok güzel isim aslında hocam. Sanayi devrimi ve sendikalaşma işçi emekçi birlği kisvesi altında ortalığı ateşleyen haşhaşiler daha ötesi yok. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin's Creed artık bitsin bence. Ne ilk 1-2 oyunun hikayesiyle alakaları kaldı, ne de seride dişe dokunur bir yenilik var. Hala "yüksek bir yere çık, aşağıdaki samanlara atla vs." türü oynanış varken niye her yıl yenisi yapılıyor çözemiyorum. Gerçi yapan adamların kendisi bile "satıyor, biz de yapıyoruz" diyor ya, neyse...

Zaten AC serisi bir, Call of Duty iki...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu oynamadan yorum yapmayin..

Oyun serideki en iyi oyun. Son oyunlardaki dandik hava bunda yok son derece kaliteli ve iyi bir senaryosu var. Karakterler cok iyi.

Bu kez gemi yok tren var :D Birde cetemiz var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yavaştan oynamaya başladım geçen gün, fena durmuyor şimdilik. ama aradaki çoğu oyunu oynamadım. son bitirdiğim oyunu brotherhood'du, III, revelations ve black flag'in sadece başlarına bakmıştım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son oyunun dönemi ve karakterleri (Darwin, Jack the Ripper vs) ilginç ve senaryo nispeten daha çekici, ufak tefek yenilikler, çikolatalar diyeyim, var ama esasında insanların eleştirdiği bu serinin her oyununun gameplay olarak birbirinin aynısı olmasıydı, bir 10 saat kadar oynamışımdır, o mevzuda yine taş üstüne taş koymamışlar. 

Bana göre serideki en iyi oyun ilk oyundu, eksikleri vardı ama şimdikiler gibi "filler" dan ibaret değildi, baştan sona bir heyecanla oynamışımdır, yenilikçi bir gameplay, orijinal bir konu ve karakterler vardı, daha da o noktayı tekrar yakalayamadılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitirdim az once.. Oyun devasa cok uzun tam bitti diyorken yeni gorevler aciliyor.. 30 saat olmustur..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok