4G , GSM ihaleleri yapıldı.
0

Bu konuda 38 mesaj var

LTE Advanced diye arama yapabilirsiniz.

Zaten bu altyapıların çoğu bu şekilde kurulacaktı. Sırf dümbeleğin gönlü olsun, 4G ihalesi yapmayın 5G yapın dedi diye 4.5G diye mabatlarından element uydurdular.

bu arkadaş da üslup açısından uyarıldı mı? sanmam. ben götlü mötlü mesajlar yazmadığım halde saygısızlıkta da üslupta da benden kötüsü yok halbuki. tuhaf.

http://www.cursedhardware.com/index.php?/topic/1277-kilitlenen-ankarada-patlama-ba%C5%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-hakk%C4%B1nda/#entry31811

Deathknight tarafından düzenlendi
lütfen daha sakin ve düzgün yazalım, insanları kışkırtarak tepki çekmeyelim. kimse bağış yaptı diye ekstra hak kazanmıyor merak etmeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim biraz sakinleyin dedik o kadar boşuna mı...

adam 10 yıldır foruma yazıyor ve bu yazdığı şey de günlük hayatta kullandığımız argolardan farksız, yeri geldiğinde hepimiz benzer şeyler yazdık burda... önemli olan olayın kişisel hakarete varmaması, ki senin mesajların genelde o yöne kayıyor. aradaki ince farka dikkat etmelisin.

alakasız bir konuyu da bu yüzden rezil etmeyelim, daha fazla uzamasın.

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@analog

Ben forumda yazışan insanlara hakaret etmiyorum, alıntı yaptığınız cümlemden siz rahatsız olduysanız da özür diliyorum. Böyle bir rahatsızlık yaşadığınızda bana bir mesaj atıp bilgi verirseniz, mantıklı bir gerekçe varsa mesajımı editlemekten yada özür dilemekten gocunmam. Benim forumda bir ayrıcalığım yok, para vermişliğim de yok. Kaldı ki forumun tüm masrafını ben karşılasam bile bir fark oluşmayacaktır. Burada yıllardır yazışan insanların hiçbiri para için ödün verecek, kendisini kiralayacak/satacak insanlar değildir. Sizin de bu durumu fark edecek kadar yetecek süreyi forumda geçirdiğinizi sanıyorum.

Diğer taraftan mesajın içeriğine bakacak olursanız dünyada 4.5G diye bir teknoloji var mı buna cevap verebilirsiniz. Fason da olsa üretime Türk şirketleri dokunuyor ve ilerleyen süreçte bize şunları kazandıracak diyebilirsiniz. Yada farklı bilgileriniz, görüşleriniz varsa bunu yazarsanız ben de okurum ve ikna olursam da size teşekkür edip bu görüşleri benimseyebilirim.

Bırakın insanlar bilgi ile karar vermeye dönüşebilsinler. Biat ederek yalana yanlışa inanarak yürümenin ileri götürdüğü bir toplum örneğini ben bilmiyorum. Siz biliyorsanız onu da paylaşın oturup incelerim, okurum ve öğrenirim.

@,

Benim mesajımı ve arkadaşın alıntısını silebilirsin, bence sorun yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Mesajında bence herhangi bir sorun yok, kalabilir. Zaten genel olarak şikayet gelmediği sürece müdahale etmiyoruz. analog o sıralar biraz fazla üstüne gelindiği için nereye saldıracağını bilemedi, o yüzden böyle bir durum oluştu diye tahmin ediyorum, kendisi diğer başlıklardaki davranışları yüzünden ceza aldı zaten.

Bunun üstüne hala özel olarak silmemi rica ediyorsan, o zaman silebilirim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi konuya tekrar dönecek olursak, 1 Nisan'da bu 4.5G hızında hizmet ve tarifeler uygulamaya konacak mı? Şu anda şehir merkezlerinde çok kısıtlı bir alanda bu hızlara erişim olabilecektir ilk başta aynı 3G'de olduğu gibi herhalde. Bizim telefonlarımızda ise LTE falan yazacak sanıyorum 4G hızını gördüğünde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi konuya tekrar dönecek olursak, 1 Nisan'da bu 4.5G hızında hizmet ve tarifeler uygulamaya konacak mı? Şu anda şehir merkezlerinde çok kısıtlı bir alanda bu hızlara erişim olabilecektir ilk başta aynı 3G'de olduğu gibi herhalde. Bizim telefonlarımızda ise LTE falan yazacak sanıyorum 4G hızını gördüğünde.

Ben farklı bir tarife uygulanmasını beklemiyorum. Internet'in 3G yada 4G hızında olması özellikle 1-2 GB gibi tarifeleri kullananlar için anlamlı değil zaten. Telefonların arayüzüne 4.5G yazmayı becersinler bari. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teknoloji basınından takip ettiğim kadarı ile kotalarda da bir artırıma gidilecek beklentisi var . Sonuçta bantgenişliği arttı. Kesin bir bilgi görmedim. 

Taahhütlü hat almazdım şu sıralarda. Nisan'ı görelim önce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teknoloji basınından takip ettiğim kadarı ile kotalarda da bir artırıma gidilecek beklentisi var . Sonuçta bantgenişliği arttı. Kesin bir bilgi görmedim. 

Taahhütlü hat almazdım şu sıralarda. Nisan'ı görelim önce.

Ben de aynısını düşündüm ama eşimin hattını yine taahhütlü aldım çünkü 2-3 ay sonra değiştirirsem zaten ceza olarak sadece aradaki farkı ödeyeceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar 3G hızında bir değişiklik farkeden oldu mu? 

Sanki bağlantıda sorun oluyor gibi. Geçen hafta Maraş'ta yaptığım hız testleri 6-7 mbps ölçüyorum ama her an bu hızı alamıyorum. Ankara içinde de aynı sorunu yaşıyorum sık sık, gerçi Ankara içini Saray'a bağlıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen aynı baz altından faydalanacakları için belli çalışmalar gerçekleştiriliyor olabilir. Arada bende farkediyorum hızla ilgili sorunsalı, sanki böle anlık gelmiyor yada yavaş kalıyor gibi oluyor. Bazen 3gye bağlanamayıp edge bağlantıya düşüyor falan. Normalde yoktu böyle şeyler ara ara olabiliyor son dönem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok