Teknosa'da Sony Kulaklık 24 TL; Kargo Ücretsiz
0

Bu konuda 14 mesaj var

Ofiste çalışırken kullanmak için alayım dedim ama üyelik onayına dair eposta gelmiyor. Sağlık olsun. Yine de güzel fırsat, teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 3. gün, kulaklık hala tedarik sürecinde diye gözüküyor  :)

Teknosa çamura yatacak herhalde...

Ben de aldım, Marmaris'te yaşayan bir arkadaş da aldı. O arkadaş kulaklığı alabilmiş. Ona da haber filan gelmemiş, en son kızıp mağazaya gitmiş. "Haber gelmemişse yoktur" filan demişler. Biraz sert çıkmış, adamları depoyu tekrar kontrol etmeye zorlamış. Kulaklık gelmiş, depoda duruyormuş, adamların haberi yokmuş. Depo temizliğinde çıkacaktı herhalde. Ben de Suadiye Teknosa'yı aradım, gelecekti filan dedim, adamlar depoyu kontrol ettiler ama bulamadılar. Arkadaşın durumunu anlattım, "kavga etmeden bulunur, değil mi?" dedim, adamlar olur mu öyle şey filan dediler. Siz yine de eğer mağaza teslimi alıyorsanız mağazayı bir arayın, hatta yolunuz üstündeyse bir gidin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın durumunu anlattım, "kavga etmeden bulunur, değil mi?" dedim, adamlar olur mu öyle şey filan dediler.

Demek kavga etmek standart prosedür.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam GoPro götürmelik olay. :) Üstte de "Damage Counter" olmalı Dolar cinsinden verilen hasarı yazan.

Neyse, geyiğe sardım pardon. :)

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklık bugün geldi. Hiç denemeden birine hediye ettim :)

Telefona da kumanda edebiliyor kulaklık; kablo üzerinde mikrofonun da yer aldığı bir tuş ile arama cevaplayıp sonlandırabiliyorsunuz. Android, IOS ve Blackberry desteği var bunun için. Kulaklığı hediye ettiğim arkadaşın Android telefonunda denedik, sorunsuz çalıştı. Ses kalitesi de tatmin edici; hele ki bu fiyat düşünüldüğünde.

Sipariş biraz geç teslim edilse de, Teknosa'nın "yan yattı çamura battı" olayına girmemesi güzel...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana hala gelmedi. Cumartesi kavga ettim Teknosa'yla. Unutmuşlar yollamayı. Ben de "o zaman kim unuttuysa kaldırsın kıçını, bir zahmet ürünü depodan alıp Suadiye mağazasına getirsin" dedim. Olmazmış, öyle bir uygulama yokmuş. En sonunda "Uygulamanızı ..." dedirttiler bana. Kulaklığa ihtiyacım yok. Sırf o fiyata güzel ürün, seyahatte filan kullanırım diye aldım. Hiç gelmese de umurumda değil aslında, ama sırf bu denyolukları yüzünden inat ettim, alacağım o kulaklığı onlardan. Önceki hafta Vatan, bu hafta Teknosa, kudurtuyorlar beni. Bu memlekette e-ticaret tamamen kontrolsüz yürütülüyor. Satıcı kafasına göre davranabiliyor, hiçbir yasal bağlayıcılık yok. O alışveriş sırasında okudum ve kabul ediyorum işaretlediğimiz "Uzaktan satış sözleşmesi" şöyle bir madde içeriyor: Satıcı hiçbir sebep belirtmeksizin ürünü satmaktan vazgeçebilir, siparişi iptal edebilir. Yani adam ürünü satmamanın daha avantajlı olduğunu düşündüğü anda tüm siparişleri iptal edebiliyor, parayı da bir ay sonra iade edebiliyor, kimse de buna karışmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sözleşmeler kanun dışına çıkamaz. Bu tip kanun dışında çıkan sözleşmelerin de hiçbir geçerliliği ve bağlayıcılığı yoktur, milyon kere okudum onaylarıyorum deyin bir önemi yok.

Sözleşmeye koydukları o saçma sapan maddenin dayanağı şudur:

"Satıcı veya sağlayıcı, sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir. Ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder."

Yani mal elinde var, işi yokuşa sürüyorlar utanmadan ve sıkılmadan. Bir yaptırımı yok tabii, uğraşıp arkasını arayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende geçen hafta akıllı saat aldım teknosadan ,ürün elime geçince bozuk çıktı iade için mağzaya gittim webden alındığı için mağzaya teslimat kabul etmiyolarmış... Kargo ile gönderilcekmiş vede UPS olcakmışmış. Halbuki taahütnamede merkez yada en yakın teknosaya iade edilebileceği söylenmekte. Malesef ürün 15 gündür kabul işlemini beklemekte ve bu arada iade süreside 14 gün görüyormusunuz sahtekarlığı. Kısaca teknosa webden sakın alışveriş yapmayın açıkta bırakıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok