21 Ekim 2015 Mcfly Geldi :)
0

Bu konuda 13 mesaj var

Artık filmin tamamı geçmişte geçiyor. Yaşlandık :icon_oldie:

Bu arada 21 Elim olmuş başlık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında iyi oyuncularla tekrardan çekilse güzel olur. Bu sefer Marty annesiyle babasının dansetmesi için Earth Angel yerine November Rain filan çalar. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hocam çekilmesin , şu an bir modern klasik , yeniden çekilen yeşil perde ürünü rezil bir film olur.
Bir de Zemekis sanırım ben hayatta olduğum sürece devamı-yeniden çevirimi çekilmeyecek tarzı birşeyler söylemişti...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence eski hava yakalanamaz film çekilirse ama para kazanır diye düşünüyorum. 

MJ Fox çok güzel oynamıştı birazda cocuk olduğumuz için çok ektisinde kaldık bu filmlerin bence :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz hala arada sırada üçlemeyi baştan sona izliyoruz, oldukça keyif veriyor... Yenisi çekilmesin , mevzu bozulmasın...

Ha sarah Connor Chronicles gibi dizisini çekerler, eyvallah. Ki hayal meyal hatırlıyorum, çizgi filmi gibi bir şeyi yapılmıştı, DOC treni ve bebeleri ile falan geziyordu. 

(Baktım da, şuydu galiba : https://www.youtube.com/watch?v=DfkHGXcVl-U

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vardı evet çizgi film serisi, hatta bölüm sonlarında "gerçek" Doktor Brown bilimle alakalı birşeyler anlatırdı çocuklara hitaben.. Statik elektrik konusu aklımda kalmış, sırtına çoraplar yapışıyordu.

Böyle sonunda "mesaj verilen" başka çizgi filmler de vardı, He-Man, Ghostbusters gibi. İşte "Arkadaşlarınızla iyi geçinin, yalan söylemeyin" vesaire..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok