Overwatch sonunda cikti
0

Bu konuda 10 mesaj var

Çıktı derken? henüz Beta aşamasında bildiğim kadarıyla :) Blizzard bu oyun ile diğer F2P FPS oyunlarını yerinden edecek, %110 eminim. Oldukça çok meraklısı var bu twitch shooter denen türün. Gördüğüm kadarıyla da aynı Heroes of the Storm'da yaptığı gibi oynanışı epey basite indirmiş. Mümkün olduğunca çok yetenek seviyesindeki oyuncuyu kazanabilmek için. Blizzard'ı tebrik etmek lazım bu konuda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Team Fortressin kat ve kat gelişmişi bişeyler olacak gibi eski heyecanlar eğlenceler kısa zaman içinde geri gelir. Zaten artık yakın vadede pcde sadece battle.net client ve oyunları kurulu kalacak bende. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Team Fortressin kat ve kat gelişmişi bişeyler olacak gibi eski heyecanlar eğlenceler kısa zaman içinde geri gelir. Zaten artık yakın vadede pcde sadece battle.net client ve oyunları kurulu kalacak bende. :D

Aynen bendede. Oyunda karakterlerin hepsi epic class a özel hünerler mevcut.Healer mod sanırım ilk kez bu tarz bir oyunda gündemde yanılıyormuyum yoksa? Kimbilir belki başka bu tarz oyunlarda vardır.Karakterler 6$-20 $ arası upgradeler 10.000g-20000g oluyormuş ama kesin değil bu bilgi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

rijolnir bu kisimda senin ilgini ceker gibi https://youtu.be/GsehtC-9yI4

Valla benim pek ilgimi çekmiyor bu tarz oyunlar, çıktığında bir kurar bakarım mutlaka Blizzard'ı sevdiğim için ama oynayacağımı sanmıyorum. Hele 36 dakikalık "Neden tutacak" konulu bir videoyu izleyecek kadar hiç sevmiyorum :) Yine de sağol.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok