Starcraft 2: Legacy of the Void
1 1

Bu konuda 78 mesaj var

Evet starcraftın beklenen son genişleme paketi dün geldi. Senaryoya 3 bölümlük seri bi başlangıç yaptım hemen, auirı geri alma görevi falan gaz yaptırıyor. Yalnız azcık kopukluk var gibi geldi, olaylar çok hızlı giriyor bazı merak ettiğiniz veya şöyle olcak galiba diye hayal kurduğunuz bazı şeyler gerçekleşemiyor.

Sonuç olarak çok sağlam gözüküyor her açıdan yinede, şu an için gözlemleyebildiğim auir ya da shakuras izi taşıyan üniteler atayabiliyo olmamız bunun dışında C&C' den hatırlayanlar bilir spear of adun sayesinde ingame skill şeklinde kullanabildiğimiz özellikler gelmiş. Işınlanma efekleri genişletilmiş hoş olmuş. :) Şimdilik bi single senaryonun suyunu sıkmaya bakıcaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

düzelttim başlığı :)

zamanında star ile heyecanlı heyecanlı çıksın da 2li olarak 1vs1 (tek ırkı iki kişi yönetmek) atalım derdik ama kendisi aylardır ölü olduğu için içimde kalan bi heves olarak devam etcek sanırım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne yazmışım ya farketmedim :P

Şimdi sıralama belli zaten senaryoyu ve achievementleri tamamla. Sonra coop görevlere başla sonra başlasın bitmeyen sonsuz multi kapışmaları. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte kafam nereye gittiyse artık, onu yazdığımı bile hatırlamıyorum bak :D Hatta bi an Legacy yazcam diye devrik bişiler mi yazdım acaba falan diye bile düşünüyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz Shop'un fiyatları genelde uygun oluyor. TiesTorN'un dediği gibi kargo bekleme derdi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o degilde stardust vardi hakkat? Pilot hani :)

Gelmedi mi chw ye

http://www.cursedhardware.com/index.php?/user/9-stardust/

Sitenin ilk üyelerinden, başlarda yazıyordu ama artık yazmıyor nedendir bilmiyorum. Severdik kendisini katılımlarını bekliyoruz :)

Eskiden severdin de şimdi sevmiyor musun Barış abi, kalbimi kırıyorsun  :D

Burdan başka gidecek yerim yok, geçen gün sağolsun Korhan abi de sordu hatrımı, burdayım biraz pasif kalmış olsam da.

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında o kadar bilendim stardust'a , Hazır ve nazır bir durumda kendisini beklemekteyim.  :icon_starvin:

tostunu da yediysen geliyorum o zaman  :lol:

çok fazla oynayamadık senle ama her 1v1 oynayışımızda kıl payı ile de olsa yendim diye hatırlıyorum, üzüp göndermiştim seni :D

LotV çıkmış ben farkında bile değildim açıkçası, geriden takip ediyorum artık.

gta V bile yeni aldım, hikayesini yeni bitirdim, online tarafı güdük kaldı, biraz bakayım dedim crew falan gerekiyor tabi bizden geçmiş ola artık.

bu oyun da öyle olmadan alsam mı acaba, us battle.net'de 40 dolar. daha uyguna alınacak bir yer var mıdır ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece bitirdim, süperdi; gelmiş geçmiş kurgulanmış en iyi bilimkurgulardan biri olmuş bana göre belki aşırı starcraft sever olabilirim çok iyi ve kapsamlı olmuş.

Sevmediğim şeyler olmadı değil, bazı çözümlenen şeyler oldu. Mohandar, Urun gibi önemli protoss üyelerine yer verilmemesi büyük bi eksiklikti. Epilogue olayı sağlam olmuş. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik biraz achilere kasıyorum. Normal şartlarında alınması gerekenlerin hepsi tamamlandı zaten senaryo olarak, brutal için alıyorum şimdi ufak ufak. Bizim malachiyle coop olarakta takılıyoruz Vorazun ve Artanis level 7 yaptım, orda ki achileride tamamlıycam sonra ufak ufak biz ranked match olayına başlarız yine.

Denk getirirsek kendi aramızda da yaparız maçlar ya kendi içimizde ya da 3 4 kişi olursak ecnebilere karşı falan fistan ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yalan soyleyeyim 1998'den beri ugrastiklari senaryonun bu sekilde birden bire bitivermesi (tam bitti dedim bitmemis megerse o da ayri) ilginc oldu. Daha fazla birseyler bekliyordum hikayeden ama Starcraft evreni Warcraft'a gore cok ciliz kaldigindan boyle oldu biraz da. Gelsin bakalim Nova'li hikayeler artik...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye bitti hocam aslında. Bundan sonrası ara boşluklar üzerine merakta kalan dolgular olur.

Yalnız protoss senaryo çok iyi harmanlanmamış ona yanarım. Tamam yine çok sağlamdı ama eksik olan bişiler vardı hissi yarattı. Anca epilogueda çok sağlam toparlattılar bana göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok