Steam Link
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Çıktı, Amazon'dan 50 dolar + kargo olarak alınabilir.

Asıl soru, alınmalı mı? 

Benim bir odam çalışma ofisim, orada bilgisayarım var. Herşey kabloyla bağlı. Salonda da TV, konsollar vs. 

Bu setup için aslında kağıt üzerinde çok uygun görünüyor. Performansı konusunda çelişkili yorumlar okuyorum. Alan, deneyimleyen olursa yorumlarını bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de merak ettiğim , beklediğim bir üründü. Aslında satışa sunulmasini kacirmisim, siz yazınca fark ettim. Amazon da ku yorumları okuyunca hemen almayip, güncellenirse 2. Neslini almayi düşünüyorum. Yada en azından updateler ile mevcut sikintilar giderilir ise alırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@atp Ben de preorder verecektim, ama bekleyeyim dedim. Youtube'daki incelemeler cok olumluydu. Ama Amazon'daki yorumlar hayal kirikligi oldu ayni sekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Salonla, pc'nin bulunduğu oda arasında mesafe olup, uzun bir hdmi kablo kullanamayacak olanlar için güzel bir ürün gibi duruyor. Gerçi benim açımdan salonla pc arasında her türlü kablo döşendiği için gereksiz duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun yasarsam Amazon nasil olsa geri alir diye gecen gun siparis verdim bundan. Benim bilgisayar router'a CAT-6 kablolarla gigabit olarak bagli, Steam Link'i de ayni sekilde baglayacagim. Reddit'de, baska forumlarada benimki gibi konfigurasyonlarda sorunsuz 1080p 60fps alanlar var, sansimi deneyeyim.

Ama Amazon'daki bugun yorumlara baktim, puanlar biraz daha dusmus. Turkiye'ye gondermeyi de birakmis Amazon.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon yeniden TR ye gönderiyor görünüyor şu an. Ben şimdilik steam controller siparis ettim. Link için biraz bekleyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam kontrolcüyü bende çok merak ediyorum aslında bir tanede ben versem mi acaba LP hiç beğenmemişti o kumandayı yenisi daha da kötü olmuş falan diyordu ama ben pek öyle düşünmüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam Link geldi, ilk izlenimlerim cok iyi. Evdeki network iyi oldugu icin, hic gecikme hissetmeden oynayabildim, nette yorum olarak gordugum kotu durumlarla karsilasmadim. Kurulum, kullanim kolayligi cok iyi. Tek kotu yani, ses stereo olarak geliyor. Soyle Dolby Digital olarak gonderebilse iyi olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kablosuz hic denemedim, ama AC destekli router yoksa kablosuz baglantinin dusunulmemesi bile gerekiyor. Benim agimda cok iyi calisiyor, memnunum.

KOTOR oynayayim dedim gecen gun, sacma sapan cozunurlukte oldugu icin biri suru widescreen patch'le falan ugrastim. Neden PC'yi biraktigimi hatirlatiyor boyle seyler iste =). Ama yine de o kadar ugrastiktan sonra 1080p calistirdim, normalde gamepad desteklemeyen oyun steam controller'la mis gibi oldu. Steam Link ve Controller'i net olarak tavsiye ediyorum artik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gabe tuhaf bir adam.

Dun Steam Link ile ilgili bir roportajini seyrettim adam konusmaya "Ben Gabe Novel, Valve calisaniyim" diye basliyor.

Entegre olmasi guzel haber, muhtemelen zaten guncel televizyonlarin elektronik altyapisi bu is icin uygundur. Belki de bir firmware ile yapilabilecek bir seydir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iyide , o steam link cihaza aynı zamanda BT controller bağlanabiliyor. Tv e bağlanabilecek mi?

Mutlaka ethernet mi gerekli ? Powerline üzeirnden çalışan bağlantı olmaz mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

100mbit üzerine çıkabilen bir powerline varsa net olarak ev içerisinde sorunsuz çalışacaktır. 

Ethernet olmadan genelde bu tarz performanslar nanay. Steamlink entegrasyonu full olur muhtemelen ama bence Steamlink i bir app haline getirip samsung donanımında çalışacak şekilde ayarlayıp da geçebilirler bu daha mantıklı. TV ler 4 çekirdek işlemcilerle gelmeye başladı. Steamlink satın almak yerine bir nuc üzerine kurulu SteamOS çok daha hoş olur gibi geliyor. Bazı oyunları bilgisayarı açmadan oynama imkanı bile olacak bu şekil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok