Bitdefender Total Security 2016 3 PC 3 Yıl 5,99TL
0

Bu konuda 12 mesaj var

Normalde gittigidiyor linki vermem ama bu cidden çok avantajlı. Size tavsiye etmeden önce de kendim aldım ve denedim. BitDefender Total Security 2016 3 PC 3 Yıl sadece 5,99TL

İhtiyacı olan kaçırmasın.

Ek: Fiyatta küçük bir artış olmuş ama hala avantajlı... (6.67 TL)

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bitdefender-total-security-2016-3-pc-3-yil-200950659

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler ihtiyacım vardı bende faydalandım. Win 10' a geçtiğimden beri eset eski sürüm uyumsuz zaten. Bunun fiyat çok cazip hatta paypalda kırıntılar varmış ordan beleşe gelmiş oldu. :)

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bitdefender Antivirus kullandım bir sene boyunca. 2-3 sene önceydi. Hem sistemi çok kastırıyordu, hem de birsürü şeye erişimi kısıtlıyordu güvenlik önlemi diyerekten. Kaldırınca laptop nefes aldı resmen. Hala öyle mi bilmiyorum, ama öyleyse bedava bile olsa kullanmazdım ben.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2461403,00.asp

PCMag' da editörün seçimi olmuş, ne kadar kayda değer bir yorumdur bilemicem tabi ama bu paraya gönül rahatlığıyla denerim diyorum. Pek öle avr ihtiyacı olan birisi değilim normalde ama insanin içinde kuşku oluyor bazen. Satılan ürün 3 pcmiş zaten en kötü iş yerinde falan fistan bi yerde değerlendirilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta, en son sanırım extremetech te bir yazı çıkmıştı. Antivirus,firewall yazılımları ek güvenlik riski bile yaratıyor. 

Bu forumdaki üyelerin ,güvenli bilgisayar kullanma konusunda bilgi sahibi olduğu düşünülürse, bence de gerek yok ek yazılıma.

Benim için en büyük güvenlik, bilgisayarı ,benim dışında kimsenin kullanmaması. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim key geldi kurdum, şu an için memnunda sayılır. Performans olarak hiç bir etkisini görmedim yani kötü manada zorlayan bir durumu vs si yok. Arayüzü çok sade olmuş.

Hızlı taraması epey seri çalışıyor. Vulnerability diye bi fonksiyonu var onu yaptığınızda sistemde internet güvenliği açısından risk oluşturabilecek şeylerin taramasını yapıyor. Misal kullanıcı şifreniz, bunun dışında bende misal skype ın güncelleme eksikliğini gördü, birde windows güncelleme uyarısı olmamasına rağmen kendisi güncelleme var falan dedi. Bana göre uygun bir fırsat oldu sayılır, ayrıca total secure olması iyi zaten spywareleri falanda temizliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows Defender vs. firewall olarak işe yarar günümüzde. Her açılan pop-up bile malware çakmaya çalışıyor sisteme. En basitinden bir antivirus şart. Haa,onların da saçma işleri yok değil. Daha yeni Steam'in W10'da düzgün açılmama sebebinin Kaspersky olduğunu öğrendim mesela.

Ben aldım 2 tane Kaspersky süresi bitmiş iki bilgisayara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows Defender'da gerçek zamanlı virüs ve malware koruması var ama. Çalıştırılan her uygulama ve komut önce gerçek zamanlı virüs taramasından geçiriliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok