office 365 fırsatları
0

Bu konuda 62 mesaj var

Arkadaşlar kargoyu teslim aldım. Ürün kodu olarak yollanmış, office 365 kutusu olarak değil. Arena bilgisayar üzerinden aktifleştirilerek ürün kodlarını alıyorsunuz.

Şu şekilde çıktı;

go74ZQ.jpg

Arena bilgisayar üzerinden şu ekran geliyor;

bbng20.jpg

Burada gerekli bilgileri girdim. 2 tane kod almıştım onların ikisini de girince ayrı ayrı gözüktüler.

Sonrasında buradaki yöntemle office ürün sitesinden kodları aktifleştirdim. Resimde işaretli şekilde 2018 e kadar geçerli "BİREYSEL" kullanıcı olarak gözüktüler;

pPdmXL.jpg

Bir sonraki adımda Microsoft sitesine girip ürün alışverişi bölümünden 1 aylık yenileme işlemi yaptım;

5VZokl.jpg

*Önemli not: bunların hepsinde aynı account bilgilerini kullanıyorum

Ödeme gerçekleşti ve sonuç;

AJ90qr.jpg

2 yıl 1 ay geçerli office 365 ev kullanıcısı oldum.

toplam harcanan: kargo dahil hepsiburada üzerinden 99,40tl + microsoft üzerinden 28tl = 127,40 tl

microsoft üzerinden yapılsaydı = 280tl x 2 yıl 1 ay = 588 tl

Henüz kurulum yapmadım bilgisayara ama herhalde bir sorun olmaz artık.

Bu yöntemin aynısını bugün yaptım ve oldu. Lakin word'ü her açışımda ''Microsoft Office Etkinleştirme Sihirbazı'' ile karşılaşıyorum. Biraz zamanmı geçmesi gerekiyor office'i kullanmak için ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kurulumdan sonra office programlarından ilk olarak Word açtım. İşlem yaptığım hesap bilgileri ile login oldum, bir daha çıkmadı aktifleştirme ekranı. Hatta telefon uygulamalarını ve OneDrive da aynı şekilde yaptım. Bir kere girince bir daha sormadı. Excel, Powerpoint için de otomatik olarak giriş yapıyor kendisi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç hata ayıklamasından sonra düzelttim durumu, şaun aktif bende kullanabiliyorum.''Windows Güvenlik Duvarı''yla ilgili bir problemmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl sonra neredeyse aynı fiyata 2 yıl daha uzatmış oldum Office'i, 8-10 tane daha alıp hesabı uzatmayı ve 45'li yaşlarıma kadar bir daha office için para vermemeyi düşünüyorum. Deneme için 2 tane aldım sadece, 99 TL'ye iki yıllık Office iyi oldu. Olabildiğince uzatıp Ofis Ev sürümüne çevirmeyi planlıyorum ben de. Bu arada konuyu aktifleştiren herkese teşekkürler, geçen yıl eylülde almışım, neredeyse bitiyordu süresi, en aktif kullandığım ofis ve bulut hizmeti oldu, hatta StarOffice'ten bile fazla kullandım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@pentaman En fazla 5 yıl uzatılıyor. Ben 4 yıl uzattım, bir yıl daha eklerim . Missss :)

Bu arada bir takip etmiyoruz pek ama sürekli güncelleme gelip yeni özellikler ekleniyor. Hatta yeni uygulamalar da ekleniyor. Bizim home sürümünde yok tabii çoğu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece 5 yıl olmasına üzüldüm, 3 yıl daha alıp 5 yıla tamamlar, sonrasına da bakarım artık. 5 yıl + 1 ay yapıp ev sürümüne upgrade yapalım en azından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office sitesinde şöyle bir bölümde bu ürünün tanımı var;

njAlag.jpg

Office 365 Eğitim versiyonu içinde ücretsiz veya aylık öğrenci için 18,30tl öğretim üyesi için  24,40tl seçenekli bir bölüm var. Orada 5 tane cihaz desteği bulunmakta. Süresiz bir abonelik değil. Tarifte bir yanıltma var gibi ama belki bilmediğimiz bir kampanyadan okul kapsamında alınmıştır ve birisi bu abonelikleri satıyordur. Satıcıya sormak lazım ama belli olan bireysel veya aile versiyonu değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üründen 4 tane alınamıyor, kupon kullanımı olmasın diye mi böyle birşey yaptılar bilemiyorum ama biraz garip geldi, neyse şimdilik 1 taneyle idare edelim. @ResetButton, teşekkürler bilgilendirme için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.05.2017 at 19:33, ResetButton said:

@ResetButton, bir kutu aldım, daha fazlasına izin vermediği gibi bugün ürün bitti ve daha fazlasını alamadım, 2,5 sene kullanım hakkım var şu anda. Mümkün olan ilk fırsatta ucuz ürün denk gelirse 8-10 kutu yedeklemeyi düşünüyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok