office 365 fırsatları
0

Bu konuda 62 mesaj var

http://www.hepsiburada.com/liste/microsoft-office-365-personal-32-64-turkce-qq2-00085/productDetails.aspx?productId=by40710&categoryId=91410&rcm=a.ap#7|0|BD802617

Daha ucuzu var 49.91 direk atlayın derim. 

Hatta dün mal gibi teknosadan aldım keşke ev için hepsiburada dan alsaydım. 149 tl için orada. Şimdi bir tane ev siparişi geçiyorum hepsiburadadan bir tane de personal mı alsam ? 

Evet bir personal bir de ev siparişi geçtim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi görür görmez almışım. :) .

Aslında zaten personal sürümün fiyatı yüksek kalıyor , home ile kıyaslayınca. iki arasında verilen hizmetler açısından devasal fark var , ancak fiyat farkı çok az. Geçen sene aldığımda aradaki fark bazı yerlerde 10₺ e gibiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde çalışan insanlar varsa illaki office lazım. Kurtarmıyor. Tez yazıyorsunuz office lazım, kurum raporu düzenliyorsunuz office lazım. Lazım da lazım. 

O bağlamda aslında google docs u çok da sevmiyorum. Office online daha verimli google docs dan. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada uygun edu uzantılı email adresi olan varsa office 365 i ücretsiz edinebiliyor. Ev sürümü üzerine fazladan sharepoint özelliği var. 5 lisans veriyor.

Her üniversite bu işi yapmıyor gördüğüm kadarı ile sadece MS ile anlaşmalı olanlar dahil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada uygun edu uzantılı email adresi olan varsa office 365 i ücretsiz edinebiliyor. Ev sürümü üzerine fazladan sharepoint özelliği var. 5 lisans veriyor.

Her üniversite bu işi yapmıyor gördüğüm kadarı ile sadece MS ile anlaşmalı olanlar dahil.

Umarım İTÜ vardır. İlgili sayfaya dair URL alabilir miyim? Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu "personal" lisanslar hep "ticari olmayan kullanım için", değil mi?

Geçen MediaMarkt'a gittim, her tarafa bol bol koymuşlardı. Alanlara "Bunu sadece şahsi işleriniz için kullanabilirsiniz" dediklerini pek sanmıyorum.

"Sana ne, sen de ticari amaçla kullan gitsin" diyeceksiniz belki, e biz işyerinde eşşek miyiz para veriyoruz "business" versiyonuna?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde kullanmak için bunlar. (personal, home ) .

iş yerinde kuruluysa, o lisans iş yerinde geçerli değil. Kopya kullanmaktan farkı yok diye biliyorum. 

Gittigidiyor dan aldım 1 yıllık. 50₺ civarlarına buluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 pcde kullanılmayacaksa personal olanı gittigidiyor'dan almak çok uygun oluyor hakikaten. Microsoft'tan üyelik yenilemeyle ev için alsam 230 TL gidecekti. Resetbutton sadece anahtar mı gönderiyorlar yoksa kutulu ürün mü geliyor ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton çok teşekkürler, sayende bir yıllık office 365'i 45 TL'ye aldım. Bu arada birkaç tane alsak yenileme için acaba kaç sene geçerliliği olur bu paketlerin ? Aldığım yer aslında bana çok yakınmış, bilseydim gittigidiyor'dan almadan gidip alırdım daha da ucuza gelirdi bu arada:) Almak isteyenler daha indirim alıp almamak ve gitti gidiyor'a boşu boşuna komisyon ödememek için görüşebilir tabi ; Kaleli Elektronik, Yenişehir Mh. Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya İş Merkezi A Blok D:62 Pendik (Kurtköy Dumankaya Cadde'de benim anladığım). Telefon : 0216 9996982

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak fırsat ile ilgili değil fakat Ofiice 365 ile gelen Skydrive alanına yedek almakta kullanılabilecek yazılım kullanan var mı aramızda? Eğer düzgün çalışan yazılım varsa çok ucuza hem office hem de cloud backup sahibi olunmuş olur. Bu işi yapan ve gönderdiği dosyaları şifreleyen Arq Backup isimli programı bulabildim bir tek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@pentaman ,evet bu iyi oldu. Ben de , Microsoft'un sitesinden yeniliyordum iki yıldır, orda 210 ₺ gibi birşey.  

5 yıla kadar uzatıllabiliyor olması gerek. Ben de birkaç tane alıp uzatacağım , sonra bulunmaz falan :)

@@sCoRPion_tr 

OneDriver 'ın senkronize ettiği klasöre , yedek alan bir uygulama kullansanız yeterli değil mi? Gerisini zaten skydrive 'ın uygulaması otomatik yapar. Cobian backup mesela.

Bir de OneDrive için Groove iisimli Android ve iOS uygulaması var. Audio klasöründeki müzik dosyalarını stream ediyor.  Henüz Türkiye mağazasından idnirilmiyor , yakında açılır herhalde. Audiobook arişivini göndermeye başladım oraya. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi benim kullandığım MS Live hesabıma bağlı bir Ev Ekstra 365 üyeliğim var. Bu benim Windows 8.1/10'da, Xbox Live'da ve Office 365 için kullandığım ana hesabım. Aylık 23 TL gibi bir ödemesi var. Şimdi ben 45 liraya bir pc için bu office 365'i alsam 1 yıllık olarak, ona ayrı bir hesap mı açmam gerekir? Yoksa kendi hesabımı tanıttığım herhangi bir seçeceğim pc'de kullanılabilir mi? Böyle bir durumda bir karmaşa olmaz mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office 365'i aktive ederken normalde aynı hesabınızı kullanmak gerekecek sanırım, hesaba girdikten sonra üyeliği iptal edip yeni aktivasyonun yapılması gerekir diye tahmin ediyorum karmaşanın olmaması için (ev ekstra paketi iptal edilmeden bir alt seviye paket mümkün olmaması gerekir herhalde)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O şekilde yapılırsa aynı dosyalardan bilgisayarda 2 tane oluyor.

evet öyle oluuyor. Ben hep local backup yaptığımdan , bende zaten 2 tane oluyor. Sorun diye düşünmedim. Yer sorun oluyorsa, skydrive klasoru dışındaki klasorleri senkronize etmenin yolu vardı . 

Bu 365 aboneliği çıktığında sevmemiştim. Ben kutu office alıp yenisi çıkana kadar kullanıyordum. Ancak böyle alınca abonelik de fena değil. Onedrive işi iyi. Yakında kapasite sınırsı olacak.  

skype dakikaları da fena değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yedek alma işi için daha önce söylediğim Arq Backup a ek olarak bir de Cloud Backo isimli programı buldum. Okulun verdiği 1TB OneDrive alanına yedek almaya başladım bir süre sonra hakkında olumlu veya olumsuz görüşlerimi yazarım. Normalde bu yedek işi için Crashplan kullanıyordum fakat doların uçmasıyla fiyatı iyice tuzlu olmaya başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok