office 365 fırsatları
0

Bu konuda 62 mesaj var

Ben de yakın vakitte süre bitiyor diye önce hesaptan otomatik yenilemeyi açıp (sanal kart verdi limiti olmayan) ekstra 1 ay aldım. Sonra gittigidiyor'dan 60tl'ye 2 senelik kod aldım.

Şimdi 2 tane yöntem var. Dediklerine göre bu 2 seneliği personal olarak aktif edip,daha sonra şu yöntemle 

http://www.cnet.com/how-to/how-i-upgraded-office-365-personal-to-office-365-home-for-10/

O süreyi "home" olarak geçirebiliyoruz 1 aylık home alarak.

Veya daha dikkatli davranıp 1 aylık home alıp. Bu personal kodları "9 aylık" home süresi olarak kullanılabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Bloody

Linkte anlatılan yöntem mantıklı ama sürekliliği riskli gibi görünüyor. Benim de 1 yıllık HOME aboneliğim yakın zamanda bitti, indirim falan aramaya da fırsatım olmayınca kredi kartıyla yenileyip güzel bir kazık yedim. :) Uygun fiyatlı 1 yıllık subscription bulursam muhtemelen satın alıp hesaba eklerim. Hesabın süresi dolmadan 1 yıllık daha eklersek herhalde bittiği tarihten itibaren 1 yıl daha uzatacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim daha 5 ay süresi var, ancak 2-3 yıl daha uzatmak istiyorum yine ucuz fiyata. Gittigidiyor'da 65 TL civarına gelmeye başlamış, yarın daha önce aldığım yeri arayıp ellerinde varsa nakit ne kadara verdiklerini soracağım. Yoksa da gittigidiyora talim mecburen. 2-3 sene uzattıktan sonra @@Bloody 'nin verdiği yöntemi deneyeceğim. Olursa süper olur benim açımdan, evde iMac'te Office 2011 Mac var, geride kalıyor Onedrive'la adaptasyonu iyi değil, Document Connection diye bir program kullanıyor OneDrive için, bu da benim hoşuma gitmiyor açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 5 kullanıcılı ev hesabına kredi kartını bağladım 273 tl den kapattım. 2018 de dolar olsa 4 tl kime ne :D 

Neyse 1 kullanıcılı bireysel vardı tabletten çıkma. Bitmedi gitti. bitene kadar kullanır sonra kaldırır atarım onu da devam etmeye niyetim yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton verdiğiniz linkte kargo ücreti de istiyor. Şu anda hepsiburada da aynı fiyatlı ücretsiz kargo satış var. Oradan 2 tane aldım. Ürün elime geçinde bu yöntemi deneyeceğim, olursa müthiş olur. Özeliikle 1 TB depolama içeriği çok yararlı olucak.

Konu çok yararlı olmuş herkesin işine yarar umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11 den aldım şimdi, en iyi fiyat buydu. Dolardaki artış da düşünülürse, geçen seneye göre ucuza bile geliyor olabilir.

http://urun.n11.com/ofis-programlari/microsoft-office-365-1-yillik-abonelik-P121661627

Bunu almayın, bu başka bir adresten aktifleştirilen birşeyler . Mevcut aboneliği uzatıyor mu bilmiyorum. Denesem, geri iade edemem.

arena.com.tr den aktifleştirliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton verdiğiniz linkte kargo ücreti de istiyor. Şu anda hepsiburada da aynı fiyatlı ücretsiz kargo satış var. Oradan 2 tane aldım. Ürün elime geçinde bu yöntemi deneyeceğim, olursa müthiş olur. Özeliikle 1 TB depolama içeriği çok yararlı olucak.

Konu çok yararlı olmuş herkesin işine yarar umarım.

Hepsiburada dan aldığınız elinize geçti mi? Kutu ürün mü , yoksa bana gelen gibi bir karto da serial mı çıkıyor?

Benim aldığım gibi kullanan var mı ? SAnırım bunlar laptop vs ile hediye gelen office ürünleri. arena.com.tr 'e girip kayıt ediliyor ama sonra ne yapılıyor?  bir office .exe si vs indirip çalıştırmak gerekiyorsa iade edeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Asus laptop almıştım içinden office key kart çıkmadı bu bir eksiklikmi yoksa standart asus ürünlerinin hepsinden çıkıyormuydu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada'da 169 TL'ye var en düşük?

En ucuz nasıl bulabiliriz 365'i? Evde 2 dizüstü var, çok fiyat farkı yoksa 2 bilgisayar için de lisans almak işime gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada dan aldığınız elinize geçti mi? Kutu ürün mü , yoksa bana gelen gibi bir karto da serial mı çıkıyor?

Benim aldığım gibi kullanan var mı ? SAnırım bunlar laptop vs ile hediye gelen office ürünleri. arena.com.tr 'e girip kayıt ediliyor ama sonra ne yapılıyor?  bir office .exe si vs indirip çalıştırmak gerekiyorsa iade edeceğim.

Bugün kargodan teslim alacağım. Sanırım kutu ürün. Akşam aldığımda yükleyip yorumları yazarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada'da 169 TL'ye var en düşük?

En ucuz nasıl bulabiliriz 365'i? Evde 2 dizüstü var, çok fiyat farkı yoksa 2 bilgisayar için de lisans almak işime gelir.

Hepsiburada'da satış yapan başka firmalar oluyor. Onların arasında var söylenen fiyata.

Benim aldığım karton üzerindeki serial ı denedim. Arena 'dan aktifleştirince Office de kullanılabilen serial veriyor. Öyle bir yıl uzadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada'da satış yapan başka firmalar oluyor. Onların arasında var söylenen fiyata.

Benim aldığım karton üzerindeki serial ı denedim. Arena 'dan aktifleştirince Office de kullanılabilen serial veriyor. Öyle bir yıl uzada.

Yanlış yerde mi aratıyorum acaba? Filtreler de seçili değil.

http://www.hepsiburada.com/ara?q=office&siralama=artanfiyat&kategori=catalog01_2147483646_41

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar kargoyu teslim aldım. Ürün kodu olarak yollanmış, office 365 kutusu olarak değil. Arena bilgisayar üzerinden aktifleştirilerek ürün kodlarını alıyorsunuz.

Şu şekilde çıktı;

go74ZQ.jpg

Arena bilgisayar üzerinden şu ekran geliyor;

bbng20.jpg

Burada gerekli bilgileri girdim. 2 tane kod almıştım onların ikisini de girince ayrı ayrı gözüktüler.

Sonrasında buradaki yöntemle office ürün sitesinden kodları aktifleştirdim. Resimde işaretli şekilde 2018 e kadar geçerli "BİREYSEL" kullanıcı olarak gözüktüler;

pPdmXL.jpg

Bir sonraki adımda Microsoft sitesine girip ürün alışverişi bölümünden 1 aylık yenileme işlemi yaptım;

5VZokl.jpg

*Önemli not: bunların hepsinde aynı account bilgilerini kullanıyorum

Ödeme gerçekleşti ve sonuç;

AJ90qr.jpg

2 yıl 1 ay geçerli office 365 ev kullanıcısı oldum.

toplam harcanan: kargo dahil hepsiburada üzerinden 99,40tl + microsoft üzerinden 28tl = 127,40 tl

microsoft üzerinden yapılsaydı = 280tl x 2 yıl 1 ay = 588 tl

Henüz kurulum yapmadım bilgisayara ama herhalde bir sorun olmaz artık.

AlperD beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şurda "diğer satıcılar" altında 49.5₺ e satan var.

http://www.hepsiburada.com/microsoft-office-365-personal-32-64-turkce-qq2-00085-p-BY40710

Teşekkürler, diğer satıcılar kısmını görmemişim hiç.

@@Barbarconan

1 aylık yenilemeyi neden yaptınız hocam? Direkt bu şifreyle kullanıma başlanamıyor mu?

Bir de şu an 1 aylık deneme sürümünü başlattım. Şimdi şifreyi girersem 1 ayın sonundan mı başlatır, yoksa bugünden mi başlatır lisans süresini?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler, diğer satıcılar kısmını görmemişim hiç.

@@Barbarconan

1 aylık yenilemeyi neden yaptınız hocam? Direkt bu şifreyle kullanıma başlanamıyor mu?

Bir de şu an 1 aylık deneme sürümünü başlattım. Şimdi şifreyi girersem 1 ayın sonundan mı başlatır, yoksa bugünden mi başlatır lisans süresini?

1 aylık yenileme "personal" edition'dan "home" edition'a geçiş için gerekli. Satılan anahtarlar personal editon hep. Yabancı sitede anlatılan yöntemin office türkiye sitesinde test etmiş oldum. Home edition ile personal edition farkı 5 kullanıcıya da 1 tb onedrive, 60dk skype ve 5 pc, telefon, tablet vs. kurulabilmesi.

Zoma beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane almıştım, o eklendi. İkincisini Arena.com.tr de aktifleştirmek istediğimde , bu telefon numarası kayıtlı hatası  veriyor.

Bu kart olarak satılanlar sadece bir kez mi ekleniyor ki?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resetbutton nasıl aktifledin ikincisini ? Telefon numarasını farklı girince üzerine eklene yapmadı mı sürenin ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resetbutton nasıl aktifledin ikincisini ? Telefon numarasını farklı girince üzerine eklene yapmadı mı sürenin ?

Farklı email adresleri girmişim ikinci denemede. Dolayısı ile telefon ,email kombinasyuonu tutmamış. Onu düzeltince eklendi. Sorun yok yani. 2020 'e kadar üyeliğim oldu böylece. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok