Hgs cezaları
0

Bu konuda 31 mesaj var

@@pentaman çok teşekkür ederim. normalde yemezdim ama sürekli hastane de kalınca insan yoruluyor. dikkatim dağılmış. tamamen tuzak kurmak üzerine durmuşlar zaten. günlük ciroyu yakalamak için. 
içime oturdu valla ne yalan söyleyim.

parayı düşürsem üzülmem de bu tarz bir durumda para gidince fena koyuyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

jackjoker geçmiş olsun, kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.

Genelde yol kenarında tabela oluyor, yoksa seyyar bir tabela koyuyorlar yere. Hiç tabela olmadan radar kontrolü yasak, ispatlayıp cezayı iptal ettiren bile olmuştu ama genelde küçücük bir tabela oluyor yerde  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@jackjoker büyük geçmiş olsun. Bundan sonra hayat baban için biraz farklı olacak. Kendiminkinden biliyorum zira yaklaşık 25 senedir bu şekilde. Rutin kardiyoloh check-up'ları, testler, ilaçlar, yeme-içmeye dikkat etme vs. 

HGS konusuna gelirsek, bu kaçak geçiş olayından ben de çok sıkıntı çekiyorum. Araç ile özellikle otoyol geçişlerinden 10 geçişten 6-7 si kaçak oluyor veya girişte okuyamadığı için giriş yok yazıyor çıkarken. Ama plaka kontrolu olduğu için daha henüz ceza vs yemedim. Yine de sinir bozucu bir durum tabi.OGS konusuna gelirsek, kısa süre içerisinde bildiğim kadarıyla OGS'lerin hepsi kalkacak ve tüm sistemi HGS yapacaklar diye biliyorum, o yüzden yeni alacakların bu konuyu araştırıp ona göre OGS almasında fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ogs umarım kalkmaz, bu rfid içeren kağıtlar ciddi anlamda sıkıntılı okuma konusunda.

Bu arada benim babam da 5 stentle geziyor son 10 senedir. Çok ciddi sıkıntı yaşamıyoruz çok şükür, tabi yiyecek içeceğe dikkat ediyoruz, özellikle Canan Karatay ne diyorsa tersini yapıyoruz, bir de kolesterol ilacı kullanıyoruz rutin. Halalarım ve amcalarım hep erken yaşta vefat ettiler, hep zeytinyağı ve tereyağı kullandılar, köyde yaşadılar, herşeyin doğalını tükettiler, sonu da çok hoş olmadı maalesef. Haliyle o dönem kolesterol ve tansiyon ilaçlarına ulaşımları da mümkün olmadı çok, şimdi imkanlar çok fazla çok şükür, umarım sıkıntısız atlatırsınız bu süreci.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@CandleGarden @@Ozan Başeski çok teşekkür ederim. Evet bundan sonra daha dikkat etmek zorunda. Kalp krizi anını kimse yaşamasın umarım. Oldukça çağresiz hissediyorsunuz an.

Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin. Radar içinde ayrıca geçmiş olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok