Satılık Komple Sistem - 750 Watt EVGA PSU - 2x8GB Crucial DDR3
0

Bu konuda 14 mesaj var

1) Yeni bir sisteme geçtiğimden dolayı mevcut bilgisayarımı satmayı istiyorum. Parçaların tamamının listesi ve durumları ile ilgili bilgiler aşağıdadır. Sistemi komple satmak istiyorum. Parça parça satmayla uğraşacak ne vaktim ne de isteğim var. Zaten makul bir fiyata verdiğimi düşünüyorum. Eğer satılmazsa da ofise götürüp orada kullanacağım. Kasayı ve işlemci ile soğutucu dışındaki parçaları 2014 yılı Ocak-Şubat aylarında Kadıköy Inventus Bilgisayar ile Acıbadem Vatan Bilgisayar'dan topladım. Sistemin tamamınI satmayı düşünüyordum ancak parça parça satılmaya başlandı, o yüzden kalan parçalara tek tek fiyat yazdım. Takas yapmayı düşünmüyorum, belki mekanik oyuncu klavyesi ile olabilir. Hiçbir parça arızalanıp garantiye gitmemiştir. Şimdi parçaları tanıtalım sırayla

1) Corsair Carbide 200R Kasa ve 550watt Corsair 550VS güç kaynağı : 2014 Ocak ayında Inventus'dan bundle olarak satın aldım. Resimlerden de görebileceğiniz üzere çok temiz, ev ortamında, masa üzerinde kullanılmıştır. Kutusu yoktur. Faturası bulunmaktadır. - SATILDI

2) Asrock H87 Pro 4 Anakart: Yine aynı tarihte kasa ve güç kaynağı ile birlikte Inventus'dan alınmıştır. Pciexpress 16x yuvasında ekran kartını kilitleyen mekanizmanın plastiği kırılmıştır ancak bu çalışmasında hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Kutusu yoktur, faturası bulunmaktadır. SATILDI

3) Intel Core i5 4690K İşlemci : 2014 yılı Ekim ayında Acıbadem Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır ve garantisi devam etmektedir. Kutusu, stok fanı vardır. Faturasında başka ürünler de olduğu için veremeyeceğim ancak Vatan Bilgisayar'dan kontrol edilebilir. -SATILDI

4) Corsair H80i Kapalı Devre Su Soğutma : İşlemci ile birlikte Vatan'dan alınmıştır ve hiçbir problemi yoktur. i5 4690k'yı H87 gibi bir anakartta 4200 mhz'de idle 30, load 58 derecede tutmaktadır. Orjinal kutusu vardır, garantisi sürmektedir.  - SATILDI

5) Corsair 2x4GB DDR3 1600 Bellek : 2014 yılı Ocak ayında Acıbadem Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Hiçbir sorunu yoktur. Orjinal kutusu yoktur, garantisi bitmiştir faturası bulunmaktadır. - SATILDI

6) Asus DVD-RW : Kasa ile birlikte aynı tarihte Inventus'tan alınmıştır. Sorunsuz çalışmaktadır. Garantisi bitmiştir ama faturası vardır. SATILDI

7) Samsung 120 GB 840 EVO SSD: 2014 Ocak ayında kasa-bellekler ile birlikte Inventus'tan alınmıştır. Orjinal kutusu yoktur, garantisi bitmiştir ama faturası vardır. SATILDI

Bu parçalara ilave olarak takacağınız keyfe keder bir depolama diski ve bir ekran kartı ile çok iyi güncel bir oyun bilgisayarı yapılabilir veya bu haliyle ofiste iş bilgisayarı olarak kullanılabilir ki yukarıda dediğim gibi satılmazsa ben de öyle yapacağım. Şimdiden ilginize teşekkür ederim. .

NOT: KASA VE TÜM BİLEŞENLER SATILMIŞTIR. 

2016-02-29%2022.46.18.jpg2016-02-29%2022.46.09.jpg

2) Aslında ilk başta bu sistem için düşündüğüm ama daha sonrasında yeni DDR4'lü sisteme geçtiğim için elimde fazlalık olarak kalan Amazon'dan bugün gelmiş olan sıfır jelatinindeki Evga Supernova 750 B2 güç kaynağı ve 2x8GB Crucial Ballistix Sport DDR3 1600 Mhz bellekler de satılıktır. Evga güç kaynağı -SATILDI.  Crucial Ballistix 250 TL. Takas düşünmüyorum. 

2016-02-29%2022.45.07.jpg2016-02-29%2022.44.18.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan hocam 2x8GB ballistixlere talibim. Sorun çıkmaz muhtemelen ama oldu ki stickler arızalı çıktı o zaman amazona iadeyi yapabilirsiniz değil mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Parça parça satılsaydı ben de Corsair ramleri alırdım. :D

Sky'ın ramlerle talihi tutmuyor benim Corsair'lere uymuyor diye sattığım G-Skill'leri almıştı onlar bildiğin bozuk çıkmuştu. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan hocam bugün gönderiyorum ücreti. İnternet bankacığılı meselesi çözüldü. 

EDIT: Ballistixler de tarafımdan alındı. Sulanmayın bakayım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok